Apple usunęło z App Store chrześcijańską aplikację informującą, że homoseksualim to choroba

Michał Tomaszkiewicz
11.01.2019 10:15
Apple usunęło z App Store chrześcijańską aplikację informującą, że homoseksualim to choroba Fot. zrzut ekranu

Program Living Hope Ministries informował użytkowników, że homoseksualizm to „uzależnienie, choroba i grzech”, i że należy go leczyć modlitwą. Po protestach środowisk LGBT aplikacja została usunięta z App Store, co zdziwiło autorów programu.

Dyrektor organizacji, Ricky Chelette powiedział NBC News że decyzja jest niesprawiedliwa i nieprzemyślana, jako że celem Living Hope Ministries jest pomaganie zagubionym ludziom w potrzebie.

Służymy tym, którzy chcą osiągnąć seksualną całkowitość poprzez bardziej intymny związek z Jezusem Chrystysem. Pomagamy tylko tym, którzy sami się do nas zwracają. Myślę, że niefortunnym faktem jest to, że grupa broniąca środowisko LGBT nie poznała nas lepiej i założyła, że jesteśmy organizacją głoszącą mowę nienawiści. Nie jesteśmy, kochamy osoby identyfikujące się jako homoseksualne.

Aplikacja Living Hope Ministries został dostrzeżona przez grupę Truth Wins Out, która wystosowała podpisaną przez ponad 300 osób petycję o usunięcie „niebezpiecznego programu”. Dzień po jej otrzymaniu Apple wykasowało aplikację z App Store bez informowania o tym twórców.

Aplikacja lecząca homoseksualistów modlitwą usunięta z App Store

Program jest wciąż dostępny w sklepach Google i Amazon – obrońcy środowisk LGBT starają się wywrzeć na gigantów presję, żeby również zajęły się sprawą.

Każda minuta, podczas której ta haniebna aplikacja jest dostępna na tych platformach to potencjał do zaszkodzenia młodych przedstawicieli środowiska LGBT. Żądamy, żeby Google i Amazon natychmiast przestali sprzedawać i promować program, który dehumanizuje osoby LGBT.

Ofensywa organizacji Truth Wins Out wydaje się nie robić wrażenia na Living Hope Ministries – niezależnie od tego, czy aplikacja zostanie zbanowana na wspomnianych platformach, program ma być dalej dostępny i rozwijany.

Living Hope Ministries wspomina przy tym, że w świecie pilnującym politycznej poprawności zasady tolerancji powinny obowiązywać także przekonania głoszone przez podmioty religijne.

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.