Pogoda
31.08.2018 12:37

Apple zapowie nowe iPhone'y. Zdjęcia jednego z nich już trafiły do sieci

Portal 9to5mac.com dostał się do ekskluzywnych zdjęć nowego modelu flagowego telefonu marki Apple, a także smartwatcha Apple Watch 4. Zobaczcie, jak wyglądają nowe produkty od najwięcej wartej firmy w USA.

Apple zapowie nowe iPhone'y. Zdjęcia jednego z nich już trafiły do sieci
foto: materiały prasowe

W czwartek 30 sierpnia 2018 roku Apple zapowiedziało, że 12 września 2018 roku odbędzie się konferencja prasowa, na której firma, jak co roku, pokaże swoje nowe produkty na nadchodzący rok. Zanim jednak gigant z Cupertino pokaże swoje nowe produkty, to my już mamy okazję zobaczyć zdjęcia modelu XS, który będzie usprawnioną wersją iPhone'a X.

Według informacji ze strony 9to5mac.com, nowy model flagowego telefonu od Apple będzie wydawany w dwóch wersjach, różniących się wielkością ekranu. Mniejszy będzie miał przekątną 5,8 cala, większy natomiast aż 6,5 cala. Zdjęcie, które wyciekło przedstawia telefon w złotej wersji kolorystycznej. Zobaczcie, jak prezentuje się iPhone XS:

Wyciekły zdjęcia nowego iPhone'a

Niestety, na razie nie wiemy, jakie są dane techniczne telefonu. Tego dowiemy się dopiero 12 września po konferencji prasowej Apple. Dzięki wiadomościom z portalu zajmującego się nowinami na temat Apple mieliśmy okazję zobaczyć również nowy smartwatch od gigantów technologicznych, który będzie nazywał się po prostu Apple Watch 4. Zegarek ma być o 15% większy od poprzednika, a ekran ma się składać z całej tarczy smartwatcha. Tak prezentuje się on w akcji:

apple_watch_series_4_9to5mac

Tak jak wspomnieliśmy - oficjalne informacje poznamy dopiero 12 września 2018 roku podczas konferencji prasowej Apple. Wtedy też dowiemy się ile produkty będą kosztowały, a także kiedy trafią one do sprzedaży.

Kamil Kacperski
Tagi: Gadżety Apple