Aquaman reklamuje nową płytę Metalliki: Jeśli jesteś fanem Jasona Momoy, jesteś fanem Mety

Joanna Chojnacka
28.08.2020 11:57
Aquaman reklamuje nową płytę Metalliki: Jeśli jesteś fanem Jasona Momoy, jesteś fanem Mety Fot. face to face/FaceToFace/REPORTER

Jason Momoa pochwalił się na swoim Instagramie własnym egzemplarzem najnowszej płyty Metalliki. Lepszej reklamy "S&M2" zespół nie mógł sobie wymarzyć.

Jason Momoa nie ukrywa, że jest fanem rocka i metalu. Aktor znany ze swojej roli Aquamana wystąpił w klipie Ozzy'ego Osbourne'a, urodziny świętował grając cover Red Hot Chili Peppers na basie, a przed koncertem Slayera śpiewał wraz ze swoim synem i Philem Anselmo hit Pantery "This Love".

Jason Momoa poleca nową płytę Metalliki

Tym razem Momoa podzielił się ze swoimi fanami prezentem, który otrzymał od Metalliki. Aktor dostał przedpremierowe wydanie najnowszej płyty zespołu "S&M2" i postanowił zareklamować krążek w swoich mediach społecznościowych.

Przeczytaj także

Na oficjalnym Instagramie Jasona Mamoy pojawiło się krótkie nagranie promujące najnowsze wydawnictwo gigantów metalu. Aktor oznajmił, że oglądał koncert Metalliki z orkiestrą przez całą noc. Nie krył swojego podekscytowania i zapewnił obserwujących, że krążek "Ma w sobie wszystko" i jest niesamowity.

Lepszej reklamy Metallica nie mogła sobie wymarzyć. Aktor ma na swoim Instagramie już przeszło 15,1 miliona obserwujących, a po takiej dawce komplementów, na pewno część z nich będzie chciała mieć album Metalliki na swoich półkach. Szczególnie po tym, jak Momoa stwierdził:

Jeśli jesteś fanem Metalliki, jesteś fanem Jasona Momoy. Jeśli jesteś fanem Jasona Momoy, jesteś fanem Metalliki.

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.