Armie Hammer skrytykował celebrytów, którzy postują zdjęcia ze Stanem Lee. Odpowiedział mu Jeffrey Dean Morgan

Kamil Kacperski
14.11.2018 12:27
Armie Hammer i Jeffrey Dean Morgan|undefined Fot. FaceToFace/REPORTER/ Admedia, Inc/Sipa USA/East News

Aktor stwierdził ironicznie, że nie ma lepszego sposobu na upamiętnienie legendy, niż wrzucenie na Twittera zdjęcia, na którym się z nią pozuje. Z Hammerem nie zgodził się Jeffrey Dean Morgan. 

W poniedziałek 12 listopada 2018 roku zmarł Stan Lee. Na social mediach w ciągu minut pojawiły się setki postów znanych osób, które postanowiły złożyć hołd komiksowemu twórcy. Wiadomości udostępniali zarówno muzycy, jak i ludzie kina. Większość z nich przedstawiało zdjęcia celebrytów pozujących ze Stanem "The Manem", co nie spodobało się za bardzo Armiemu Hammerowi.

Aktor napisał na Twitterze (obecnie post został już skasowany), że czuję się dogłębnie wzruszony zachowaniem wszystkich celebrytów, którzy udostępniają z takiej okazji zdjęcia, na których są obecni:

Jestem bardzo wzruszony zdjęciami celebrytów, którzy pozują na nich ze Stanem Lee. Udostępnienie własnego zdjęcia jest naprawdę najlepszym sposobem na oddanie hołdu prawdziwej legendzie.

Jeffrey Dean Morgan odpowiedział na krytykę Armiego Hammera

Ta wypowiedź nie przysporzyła Hammerowi wielu sympatyków w Hollywood - jednym z nich był Jeffrey Dean Morgan ("The Walking Dead", "Batman v Superman"), który nie szczędził słów krytyki swojemu koledze po fachu. Morgan nazwał go "kompletnym dupkiem":

Wygląda na to, że znalazłeś sposób na to, żeby użyć smutku i wspomnień innych, by skupić uwagę na sobie. Brzmisz jak kompletny dupek.

Ten tweet również został już usunięty. Hammer starał się ripostować krytyków, ale nie udało mu się polepszyć swojej sytuacji. 

Jeffrey Dean Morgan w The Walking Dead

Ostatnio dowiedzieliśmy się, w jaki sposób postać Morgana w "The Walking Dead"... załatwia potrzeby fizjologiczne. Jak potoczą się dalsze losy uwięzionego Negana? Kiedy zobaczymy jego toaletę? Dowiemy się w kolejnych odcinkach "The Walking Dead". Serial debiutuje co niedzielę na stacji AMC. W Polsce jest dostępny na kanale FOX. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.