Armie Hammer został oskarżony o gwałt i pobicie: "Gwałcił mnie cztery godziny"

20.03.2021 11:15
Armie Hammer został oskarżony o gwałt i pobicie: "Gwałcił mnie cztery godziny" Fot. Evan Agostini/Invision/AP/East News

Armie Hammer został oskarżony przez kolejną kobietę. Według niej, aktor gwałcił ją przez 4 godziny, uderzając jej głową o ściany i wykonując inne brutalne czynności, na które się nie zgadzała.

Armie Hammer został oskarżony o gwałt i pobicie

Jak czytamy w raporcie Variety, który na swoich łamach zrelacjonował konferencję prasową Effie, Armie Hammer miał dopuścić się gwałtu i pobicia w swoim domu w Los Angeles w 2017 r.

Polecamy

24-latka wyznała na konferencji prasowej w obecności swojej prawniczki:

On mnie brutalnie gwałcił cztery godziny. W trakcie tego czasu wielokrotnie uderzał moją głową o ścianę i bił mnie po twarzy. Dopuścił się również wielu innych aktów przemocy, na które nie wyrażałam zgody.

Effie stwierdziła również, że padła ofiarą "taktyk manipulacyjnych" Hammera, z którym poznała się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Prawnik aktora odniósł się do komentarzy, kategorycznie im zaprzeczając.

Potwierdził, że Effie i Hammer faktycznie prowadzili relację, ale wszelkie kontakty seksualne miały się odbywać za zgodą obu stron - dowodami na to mają być wymieniane przez nich wiadomości.

Polecamy

Na temat Hammera od kilku miesięcy jest głośno. Aktor był oskarżany o przysyłanie kobietom nieprzyzwoitych wiadomości pełnych erotycznych treści o gwałtach, a nawet o kanibalizmie. 

Jak pisaliśmy wcześniej, jedna z kobiet, z którymi Hammer pozostawał w relacji, stwierdziła, że w ramach nietypowej gry wstępnej aktor wyciął na jej skórze część swojego inicjału (literę A). Miał ją również wielokrotnie namawiać do usunięcia sobie żeber - po to, by mógł je uwędzić i spożyć. 

Hammer, w wyniku pojawiających się oskarżeń, odszedł z wielu nadchodzących projektów (wiemy o przynajmniej 3 produkcjach), by spędzać czas ze swoimi dziećmi w trakcie, jak sam je określił, "tych trudnych momentów". 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.