Arnold Schwarzenegger przeszedł drugą operację serca. W jakim stanie jest aktor?

24.10.2020 13:36
Arnold Schwarzenegger przeszedł drugą operację serca. W jakim stanie jest aktor? Fot. CHRIS DELMAS/AFP/East News

Arnold Schwarzenegger przeszedł właśnie drugą operację serca. Znany z roli "Terminatora" aktor opowiedział, jak się czuje. 

Arnold Schwarzenegger cierpi na wrodzoną wadę serca. 73-letni aktor musiał przejść drugą w przeciągu dwóch lat operację serca. Jak czuje się filmowy Terminator?

Arnold Schwarzenegger po drugiej operacji serca

Aktor Arnold Schwarzenegger kojarzy się nam przede wszystkim z wysportowaną sylwetką oraz ogromną siłą. Jednak prawdziwy świat jak zwykle jest daleki od filmowej sielanki, a mężczyzna od urodzenia choruje na serce. W 2018 roku przeszedł eksperymentalną operację ze względu na nagłe komplikacje stanu zdrowia. Niedawno po raz kolejny trafił do szpitala.

Arnold Schwarzenegger po operacji. Jak się czuje?

Aktor przeszedł kolejną operację serca w Cleveland Clinic. Zabieg się udał, a Schwarzenegger zdążył już podziękować za opiekę lekarzom na swoim Twitterze.

 

Podkreślił również, że czuje się fantastycznie, a nawet już chodzi na spacery po mieście.

Czuje się fantastycznie i już mam za sobą pierwsze spacery ulicami Cleveland. Cieszyłem się na nich pomnikami, które mijałem. Dziękuję każdemu lekarzowi i pielęgniarce, która znalazła się w zespole odpowiedzialnym za moją operację!

Jak czytamy na foxnews.com, operacja 73-latka polegała na wstawieniu aktorowi nowej zastawki aortalnej.

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.