Arnold Schwarzenegger wydał swój pierwszy rapowy singiel. Posłuchajcie utworu "Pump It Up"

31.05.2019 12:55
Arnold Schwarzenegger|undefined Fot. kadr z wideo

Arnie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w historii popkultury - był bodybuilderem, gwiazdą kina, a potem gubernatorem Kalifornii. Teraz do CV może sobie dopisać również karierę rapera. Posłuchajcie jego hiphopowego debiutu. 

Historia Arnolda Schwarzeneggera jest jedną z najbardziej inspirujących w branży rozrywkowej. Mężczyzna pochodzący z małego austriackiego miasta dzięki ciężkiej pracy i cierpliwości stał się jedną z ikon popkultury, która w pewnym momencie zamieniała w złoto wszystko, czego się dotknęła - wybitny bodybuilder, jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów kina akcji, a potem także spełniony polityk działający w obcym dla siebie kraju.

Arnold Schwarzenegger rozpoczął karierę muzyczną

Teraz popularny Arnie wszedł do świata muzyki - wystąpił bowiem gościnnie u Andreasa Gabaliera, szalenie popularnego austriackiego wokalisty (wszystkie jego płyty doczekały się platynowych wyróżnień na rodzimym rynku). Ich wspólny utwór został zatytułowany "Pump It Up", a tekst jest typowo motywacyjny i opowiada o pokonywaniu własnych granic. Klip kręcono natomiast na siłowni w Los Angeles oraz w studiu nagraniowym. Posłuchajcie:

Przeczytaj także

Utwór został nagrany na potrzeby kompilacji najlepszych utworów Andreasa Gabaliera i został wydany jako singiel 24 maja 2019 roku. 

Terminator: Dark Fate - kiedy premiera?

Schwarzenegger mimo upływających lat wciąż jest bardzo pracowitym człowiekiem - niedługo zobaczymy go w nadchodzącym "Terminatorze: Dark Fate", w którym po latach pojawi się również Linda Hamilton, wcielająca się w Sarę Connor. Aktor został zaangażowany do projektu "Superhero Kindergarten" przygotowanego przez Stana Lee. 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.