Pogoda
20.05.2019 10:27

Arnold Schwarzenegger zaatakowany na zawodach w RPA. Napastnik szybko pożałował swojej decyzji

Podczas jednej ze sportowych imprez w RPA doszło do niebezpiecznego wypadku z udziałem byłego gubernatora Kalifornii. Arnold Schwarzenegger został zaatakowany w centrum kongresowym.

Arnold Schwarzenegger
fot: VALERIE MACON/AFP/East News

W centrum kongresowym w Standton, w dzielnicy Johannesburga w Republice Południowej Afryki, doszło do nieprzyjemnego incydentu z udziałem Arnolda Schwarzeneggera i jednego z uczestników. Mężczyzna zaatakował byłego gubernatora Kalifornii. Nie wiadomo, co było powodem złości uczestnika i napaści na kulturystę.

Arnold Schwarzenegger zaatakowany w RPA

Arnold Schwarzenegger filmy
Arnold Schwarzenegger filmy
Przeczytaj także Najlepsze filmy z Arnoldem Schwarzeneggerem. "Terminator", "Komando"

Arnold Schwarzenegger przybył do RPA, żeby wziąć udział w imprezie sportowej jako sędzia. Były polityk obserwował zawody w skakaniu dzieci po linie, kiedy został poproszony o zrobienie filmiku o tym, jak trenują najmłodsi. Aktor kręcił wideo i słuchał opowieści o wyczynach jednego z uczestników. W pewnym momencie mężczyzna z widowni ruszył w stronę Arnolda, podskoczył i kopnął mężczyznę. Napastnik upadł na ziemię. Byłemu politykowi na szczęście nic się nie stało. Ochrona ewakuowała aktora, który jednak po chwili wrócił do sali, żeby dokończyć oglądanie zawodów.

Całe zajście zarejestrował jeden z widzów, a nagranie możecie zobaczyć poniżej:

Arnold Schwarzenegger opublikował na Twitterze oświadczenie, w którym napisał:

"

Dziękuje za Waszą troskę, ale nie ma się o co martwić. Myślałem, że zostałem popchnięty przez tłum, co bardzo często zdarza się na takich imprezach. Zorientowałem się, że ktoś mnie kopnął po tym, jak zobaczyłem wideo. Jestem po prostu szczęśliwy, że ten idiota nie przerwał mojej relacji na Snapchacie. "

Aktor za pośrednictwem mediów społecznościowych stwierdził również, że chciałby, żeby uwaga wszystkich skupiła się na uczestnikach tego sportowego wydarzenia, a nie na napastniku, który zrobił to tylko dla sławy. Schwarzenegger dodał także, że nie zamierza wnosić oskarżenia.

Zobacz także: >>Arnold Schwarzenegger nie chce, żebyś jadł mięso<<

Karolina Woźniak
Tagi: Arnold Schwarzenegger