Pogoda
26.09.2018 15:10

Assassin’s Creed Odyssey przeciwstawia się bogom w zwiastunie premierowym

Premiera nowej części Assassin’s Creed Odyssey jest tuż-tuż – w zwiastunie premierowym gracz może usłyszeć, że świat potrzebuje tchórzy takich jak on. Czy wybierzecie właśnie taki los?

Assassin’s Creed Odyssey
foto: kadr z wideo

Idzie nowe – po udanym Assassin’s Creed: Origins Ubisoft przygotował grę, która przerwie utarty schemat wypuszczania tytułu o zabójcach w każdym kolejnym roku. Na następną część Assassin’s Creed trzeba będzie poczekać do 2020 roku.

W międzyczasie gracze mogą liczyć na pojawianie się dodatków DLC – krążą nawet plotki, że Odyseja zabierze nas na Atlantydę.

Nowa część serii  przenosi nas do starożytnej Grecji i czasu nieustraszonych Spartan. Ubisoft podgrzewa więc atmosferę oczekiwania, demonstrując premierowy zwiastun gry.

Assassin’s Creed Odyssey przygodą w starożytnej Grecji

Zadanie stawiane przed graczem w nowej części Assassin’s Creed jest ambitne:

"

Bogowie nie mają wpływu na twoją przyszłość. Sprzeciw się przepowiedni i sam zadecyduj o swoim losie. To twoja odyseja! "

Prowadzona postać skrytobójcy chce udowodnić, że przepowiednia wyznaczająca mu los zwykłego wieśniaka to pomyłka, a jemu (lub jej) pisane są tak naprawdę czyny wielkie i zapisanie się złotymi zgłoskami wśród ulubionych historii graczy.

Czy tak jest w rzeczywistości – dowiemy się 5 października 2018 roku.

Zagracie?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry