Pogoda
12.12.2017 17:38

Assassin’s Creed IV: Black Flag za darmo

Coraz bliżej święta, coraz więcej prezentów - tym razem za wory Mikołaja złapał Ubisoft i wyciągnął z niego jedną z najlepszych odsłon serii o zakapturzonych skrytobójcach.

Assassin’s Creed IV: Black Flag za darmo
foto: materiały prasowe

Wizyta na Karaibach bardzo spodobała się swego czasu graczom, jako że wnosiła powiew świeżości do świata, który nieco spoczął na laurach.

Oprócz zwyczajowego zamieniania się w niosące śmierć zakapturzone cienie w Assassin’s Creed IV: Black Flag przyjdzie nam także zając się piracką fuchą i wyrobić sobie przy tym markę budzącą tak wielkie przerażenie, że nawet konkurenci do miana łupieżcy dziesięciolecia będą nam okazywać szacunek i podziw.

Ubisoft zaryzykowało i wydało grę, która na niektórych rynkach była dostępna tylko dla odbiorców dorosłych. Zanim zasiądziecie do niej zupełnie za darmo, musicie zdawać sobie sprawę, że Assassin’s Creed IV: Black Flag zawiera mnóstwo tak zwanej „dojrzałej zawartości”. I nie chodzi tylko o widok dwóch gołych piękności w łóżku:

Co trzeba zrobić, żeby dostać w prezencie ten znakomity tytuł? Wystarczy uruchomić klienta Uplay i kliknąć pojawiający się w niej baner lub przypisać ją do konta na platformie Ubisoftu poprzez stronę internetową.

Assassin’s Creed IV: Black Flag można otrzymać za darmo do godz. 11.00 18 grudnia 2017.

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry