Assassin's Creed Syndicate za darmo. W bonusie dorzucają karciankę Faeria

20.02.2020 13:58
Assassin's Creed Syndicate |undefined Fot. materiały prasowe Ubisoft

Za darmo to uczciwa cena, szczególnie jeśli dotyczy hitów pokroju Assassin's Creed Syndicate. Grę można zdobyć bez wydawania nawet grosza dodając ją do biblioteki w sklepie Epic.

Epic Games Store, początkowo traktowany przez graczy z wyczuwalnym dystansem i chłodem, z sukcesami wkupuje się w ich łaski. Robi to dosłownie, rozdając za darmo duże hity.

Tylko w lutym 2020 roku był to Farming Simulator 2019 i Kingdom Come: Deliverance, a wygląda na to, że Epic nie zamierza wcale zwalniać.

Przeczytaj także

20 lutego 2020 od godz. 17:00 gracze mogą odebrać prezent w postaci darmowych gier Assassin's Creed Syndicate i Faeria.

Assassin's Creed Syndicate i Faeria za darmo na Epic Games Store

Assassin's Creed Syndicate został zaprezentowany przez Ubisoft w 2015 roku. Gra została osadzona w realiach Londynu przeżywającego rozkwit dzięki rewolucji przemysłowej. Beneficjentami zmian była jednak tylko wąska grupa uprzywilejowanych, która budowała swoje majątki na wykorzystywaniu robotników.

Jako Jacob Frye, młody i lekkomyślny Asasyn, wykorzystujesz swoje umiejętności, by pomagać nieszczęśnikom wkręconym w tryby pędzącego postępu. Przemierzaj miasto i spotykaj postaci, które zapisały się na kartach historii. Wędrując od Westminster aż po Whitechapel, natkniesz się na Darwina, Dickensa, królową Wiktorię… i wielu innych. Jako przywódca gangu umacniaj swoją siedzibę i werbuj w swoje szeregi członków konkurencyjnych band, aby wydrzeć miasto ze szponów Templariuszy.

Dodatkiem do przeboju jest karcianka Faeria, która reklamuje się jako inna niż wszystkie dzięki podejściu do graczy. Tytuł nie zawiera mikropłatności, a wszystkie dostępne w niej karty można wygrać po prostu bawiąc się tytułem.

Dzięki wyjątkowej „żyjącej” planszy Faeria rzuci Ci wyzwanie prawdziwie strategicznymi bitwami karcianymi. Stwórz swoją talię, kształtuj pole bitwy i walcz o zwycięstwo! Gra strategiczna inna niż wszystkie. Twórz ekscytujące talie i kształtuj pola bitew, biorąc udział w spektakularnych starciach. Wznoś łańcuchy górskie, sadź lasy, wypełniaj jeziora wodą lub ujarzmiaj piaski pustyni. Wybierz swoją własną ścieżkę zwycięstwa.

Gry Assassin's Creed Syndicate i Faeria można odebrać za darmo w sklepie Epic do 27 lutego 2020 do godz. 17:00.

Zobacz także: Ubisoft przeprasza graczy za zmuszanie ich do heteroseksualnego romansu w Assassin’s Creed Odyssey 

 

Michał Tomaszkiewicz|undefined
Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.