Pogoda
19.12.2017 14:55

Asssassin's Creed IV: Black Flag i Watch_Dogs za darmo

Ubisoft zawsze rozdaje prezenty dwa razy – i to dobra wiadomość dla wszystkich, którzy przegapili możliwość otrzymania całkowicie za darmo Assassin’s Creed IV, Watch_Dogs i World in Conflict. Tym razem jednak dla spóźnialskich nie będzie kolejnej szansy.

Asssassin's Creed IV: Black Flag i Watch_Dogs za darmo
foto: materiały prasowe

Tych gier nie trzeba przedstawiać. Assassin’s Creed IV: Black Flag do tej pory uznawany jest za jeden z najlepszych tytułów w serii gier o skrytych zabójcach i zbierał bardzo pozytywne noty wśród graczy.

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji tego sprawdzić i przegapiliście tydzień, przez który można było grę za darmo, wystarczy że niezwłocznie udacie się pod ten adres i dodacie tytuł do swojej kolekcji. Musicie wyrobić się przed świętami – ostateczny termin rozdawania tego i innych prezentów mija 23 grudnia 2017 o godz. 11.00.

Watch_Dogs zapowiadany był na prawdziwą rewolucję – to miał być prawdziwy przełom w kreowaniu i pokazywaniu komputerowego świata. Gra dorobiła się całkiem sporej grupy fanów, chociaż nie został przyjęta przez świat tak gorąco, jak oczekiwał Ubisoft.

I to nie dlatego, że jest to zła gra – po prostu twórcy obiecywali tak wiele, że w porównaniu kontakt z ich dziełem wywoływał lekkie rozczarowanie. Czy rzeczywiście można było oczekiwać więcej? Na to pytanie możecie odpowiedzieć sobie sami – gra Watch_Dogs czeka na Was pod tym linkiem.

Ostatnią pełną grą, którą można odebrać w prezencie od Ubisoft, jest World in Conflict Complete Edition. Ten zaprezentowany jeszcze w 2007 roku RTS pozwala samodzielnie sprawdzić, jak mogłaby potoczyć się historia, gdyby Związek Radziecki nie rozpadł się w XX wieku.

Jeśli chcecie przyłożyć swoją dowódczą rękę do tego, żeby cały świat zapłonął wojenną pożogą – możecie to zrobić, odbierając grę pod tym adresem.

Ubisoft proponuje także zapoznanie się z czasowymi wersjami The Division oraz Ghost Recon: Wildlands – i to akurat w chwili, gdy w tym ostatnim tytule można wziąć w polowaniu na Predatora.

Linki do wszystkich tytułów znajdują się na specjalnej stronie Ubisoftu.

Zdążyliście zgarnąć je za darmo za pierwszym razem?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry