Audiobooki z romansidłami ze skrótami do scen seksu

Michał Tomaszkiewicz
02.11.2017 11:49
Audiobooki z romansidłami ze skrótami do scen seksu Fot. materiały prasowe

Nawet miłośniczki romansów czasami nie chcą zawracać sobie głowy grą wstępną. Dzięki nowej usłudze Audible mogą użyć skrótu do najbardziej interesujących, gorących fragmentów audiobooka.

Wielka i nieskończona miłość żyje na kartach niezliczonej ilości powieści pokazujących, że siła uczucia jest w stanie poradzić sobie z każdymi, nieważne jak poważnymi i twardymi przeciwnościami losu i na koniec końców dwie przeznaczone sobie osoby będą żyć długo i szczęśliwie.

Miłośnikiem takich historii jest nawet sztuczna inteligencja Google, która miała okazję zapoznać się z tysiącami perełek z gatunku Harlequinów. Według inżynierów, daje to algorytmom większe umiejętności komunikacji, jako że tak naprawdę mamy do czynienia z bardzo schematycznymi scenariuszami, opisującymi podobne wydarzenia na nieco odmienne sposoby.

Nie można jednak nie zauważyć, że romanse wnoszą powiew nadziei do życia wielu zagorzałych czytelniczek, które wciąż jeszcze czekają na pojawienie się w życiu swojego księcia, lub też szukają wytchnienia od prozy życia ze swoim wybrankiem.

Audible, jeden z największych dostawców audiobooków, przygotował dla delikatnych czytelniczych dusz specjalną ofertę – abonament na dostęp do romansów. Dorzucił przy tym całkiem interesujące funkcje.

Zdecydowanie najciekawszą z nich jest możliwość skorzystania ze skrótów przenoszących bezpośrednio do najbardziej interesujących fragmentów od odsłuchania – co w większości przypadków oznacza po prostu przejście do scen seksu.

Sztuczna inteligencja stworzona przez Audible stara się także oznaczać, jakich dokładnie scen można się spodziewać, spragnione wrażeń czytelniczki (lub czytelnicy) będą więc z góry wiedzieć, czy zanurzą się w słodkiej cielesnej celebracji uczucia i powinni przygotować chusteczki do otarcia łez wzruszenia, czy też czeka ich opowieść inspirowana wyraźnie „Pięćdziesiącioma twarzami Greya”.

Nie sprawdzaliśmy, czy ten tytuł jest dostępny w ramach katalogu audiobooków powieści romantycznych na Audible. Mamy też nadzieję, że w kryminałach nie pojawi się możliwość odłuchania od razu, kto zabił.

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.