Australijski diler przeznacza 10% od sprzedanego towaru na pomoc w walce z pożogą

10.01.2020 12:10
Australijski diler przeznacza 10% od sprzedanego towaru na pomoc w walce z pożogą Fot. SAEED KHAN/AFP/East News

Kolejny człowiek zdecydował się na dość nietypową pomoc dla trawionej przez pożary Australii.

Pomoc przychodzi czasem z najmniej oczekiwanych miejsc. Dopiero co informowaliśmy was o modelce, która postanowiła wykorzystać ilość obserwujących na pomoc w ratowaniu australijskich zwierzaków, które masowo giną w pożarach. "Naga filantropistka" wysłała nagie zdjęcie każdemu, kto wpłacił przynajmniej 10 dolarów na konto wskazanej organizacji. Teraz do walki z pożogą dołączył... lokalny diler. Australijczyk postanowił przeznaczyć 10% swojego dochodu na ratowanie kontynentu.

Australijski diler przeznacza 10% od sprzedanego towaru na pomoc w walce z pożogą

Wieść z zawrotną prędkością obiegła internet. W mediach społecznościowych pojawiły się screeny wiadomości przesłanych przez rzeczonego dilera. Australijczyk poinformował swoje kontakty o pomocy, na którą się zdecydował. Uznał, że od każdego towaru sprzedanego w ciągu najbliższego weekendu odprowadzi 10% na rzecz walki z pożarami.

Przeczytaj także

Australia płonie od kilku miesięcy. Według najnowszych danych, w pożarach zginęło już ponad miliard zwierząt, w tym przedstawicieli gatunków typowych wyłącznie dla tego kontynentu, oraz 27 osób. Jak podaje TVN Meteo, spłonęło już przeszło 10.3 miliona hektarów terenu, czyli więcej niż zajmują wszystkie lasy w Polsce. Swoją cegiełkę do walki z żywiołem dołoży również Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która w tym roku zagra również dla Australii.

Zobacz też: To nie piekło, to Australia. Zobacz szokujące nagranie z samolotu [WIDEO]

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.