Autonomiczne odkurzacze Samsunga o mocy Mocy

Michał Tomaszkiewicz
15.11.2017 20:37
Autonomiczne odkurzacze Samsunga o mocy Mocy Fot. Antyradio.pl, Michał Tomaszkiewicz

Samsung pozwala zatrudnić do sprzątania Twojego domu szturmowca, a nawet samego Dartha Vadera, który nie zawaha się przeczesać w poszukiwaniu kurzowych szumowin nawet zakamarków pod szafą.

Co więcej, podczas ataku przypuszczanego na nieporządek odkurzacze - należące do rodziny POWERbot VR7000, siódmej generacji automatycznych odkurzaczy Samsunga - wydają z siebie odgłosy bliskie sercu każdego fana sagi.

Zestawy dźwięków są różne w poszczególnych wersjach modelu - Vader władczym tonem rzuca komentarze, od czasu do czasu pozwala sobie na pełen kontemplacji przemijania ciemnej strony podłogi na czystą stronę oddech, a w szczególnie ciężkich przypadkach wspomaga się dźwiękiem miecza świetlnego. Wracając zaś do stacji dokującej z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku dumnie odgrywa Marsz Imperialny.

foto: Antyradio.pl, Michał Tomaszkiewicz Fot. foto: Antyradio.pl, Michał Tomaszkiewicz

Szturmowiec reprezentuje nieco jaśniejszą stronę Mocy - co prawda podczas sprzątania również dodaje sobie animuszu odgrywając sceny z oryginalnej trylogii, motywem oznajmiającym wykonanie zadania jest jednak główny, bohaterski motyw z „Gwiezdnych Wojen”.

Do wydawanych odgłosów trzeba się przyzwyczaić, jako że nie da się ich wyłączyć.

Autonomiczne odkurzacze POWERbot Samsunga samodzielnie przemieszczają się po mieszkaniu, sprzątając przy okazji kurz, paprochy i mniejsze odpadki. Urządzenia wyposażone są w odpowiednie czujniki, tak by zbudować sobie mapę czyszczonego terenu i pojawić się w każdym jego zakamarku, omijając przy tym wszystkie meble. Dzięki niskiemu profilowy – wysokość odkurzacza wynosi 97 mm – może on także dostać się pod większość mebli.

Siódma generacja autonomicznych odkurzaczy Samsunga została ponadto wyposażona funkcję Edge Clean Master, co umożliwia dokładniejsze sprzątanie wzdłuż ścian. Sprzątanie przy przeszkodach jest dokładniejsze dzięki funkcji Auto Shutter, która automatycznie opuszcza szczotkę i umożliwia zagarnięcie kurzu chowającego się blisko krawędzi przeszkody.

foto: Antyradio.pl, Michał Tomaszkiewicz Fot. foto: Antyradio.pl, Michał Tomaszkiewicz

Odkurzacz stylizowany na Dartha Vadera może być sterowany pilotem, a po podłączeniu do internetu przez Wi-Fi także z poziomu aplikacji na smartfona.

Roboty sprzątające z limitowanej edycji „Star Wars” będą dostępne w sklepach po 20 listopada 2017 roku. Cena wersji stylizowanej na szturmowca została ustalona na 2299 zł. Bardziej rozbudowany i potężniejszy Darth Vader kosztuje 2599 zł.

 

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.