„Avengers: Endgame” to dopiero początek gry. Na E3 zadebiutuje Marvel’s Avengers

Michał Tomaszkiewicz
31.05.2019 15:25
„Avengers: Endgame” to dopiero początek gry. Na E3 zadebiutuje Marvel’s Avengers Fot. Marvel's Avengers

Growe uniwersum Marvela rozszerzy się wkrótce o nowy tytuł. Podczas targów E3 w Los Angeles Square Enix zaprezentuje oficjalnie Marvel’s Avengers.

Anonsowanie tytułu było niespodzianką, gdyż prace nad grą Marvel’s Avengers udało się utrzymać w tajemnicy. Początkowo można było tylko domyślać się, co zaoferuje produkcja Square Enix, jednak dzięki opisowi opublikowanemu na stronie targów dowiedzieliśmy się kilku ciekawych rewelacji.

Podczas E3 odbędzie się panel dyskusyjny, podczas którego zespół Crystal Dynamics będzie opowiadał o tworzonej przez siebie grze Marvel’s Avengers. W opisie wydarzenia zdradzono kilka szczegółów na temat tajemniczego projektu.

Przeczytaj także

Dowiedzieliśmy się między innymi, że postarano się o stworzenie fabuły godnej kinowego hitu, przy zapewnieniu, że można będzie ją poznawać w trybie dla jednego lub wielu graczy.

Marvel’s Avengers – nowa gra Marvel Gaming Universe

Twórcy Marvel’s Avengers zapowiadają swoją grę jako wydarzenie, które może być porównane do pojawienia się filmów o drużynie mścicieli w MCU.

Przy okazji premiery Marvel’s Spider-Man na PS4 pojawiły się informacje, że ma to być pierwsza gra z MGU – Marvel Gaming Universe. Według plotek, wzorem filmów kinowych postaci występujące w jednej grze miały pojawiać się na występach gościnnych w tytułach innych deweloperów.

Nie do końca wiadomo, czy ta koncepcja przetrwała próbę czasu i czy Marvel’s Avengers będą osadzone w tym samym świecie, co hit na PS4, czy też może będzie odrębnym tytułem. Na rozwikłanie tej zagadki trzeba będzie poczekać co najmniej do E3.

Twórcy zdradzili za to garść szczegółów o mechanizmach rozgrywki.

Zgromadź zespół maksymalnie czterech graczy, opanuj nadzwyczajne zdolności, dostosuj bohaterów do swojego stylu gry i połącz moce, żeby bronić powiększającego się świata przed nieustannym zagrożeniem.

Zobacz także: Czy Marvel Studios pracuje nad filmem o Avengers z alternatywnego świata? 

Premiera (bądź zapowiedź) gry Marvel’s Avengers odbędzie się 10 czerwca 2019 roku.

 

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.