Pogoda
23.04.2018 15:46

Avengers Tower w rzeczywistości? Burj Khalifa zaświeciła kolorami Avengerów

Najwyższy budynek na świecie został oficjalnym domem Najpotężniejszych Bohaterów Ziemi. Cała wieża Burj Khalifa została oświetlona z okazji nadchodzącej premiery „Avengers: Infinity War”. Zobaczcie jej zdjęcia.

kadr z filmu Avengers: Infinity War
foto: kadr z wideo

Premiera „Avengers: Infinity War” zbliża się wielkimi krokami. Z tego powodu promocja nadchodzącej produkcji od Marvel Studios osiągnęła szczyt - w nocy z soboty 21 na niedzielę 22 kwietnia 2018 roku, zarząd Burj Khalify postanowił pokazać nowe oświetlenie najwyższego budynku na świecie. Czyje podobizny znajdują się na bokach wieży? Oczywiście Avengerów, z których najlepiej widoczny jest Tony Stark (Robert Downey Jr).

Na Twitterze szybko pojawiły się zdjęcia nietypowej akcji promocyjnej przygotowanej przez Marvel Studios i Disney. Zobaczcie sami, jak wygląda Burj Khalifa w wersji oświetlonej przez Avengerów:

Avengers: Infinity War wciąż pełne tajemnic

Nie jest to pierwszy raz, gdy marvelowscy superherosi przejmują kontrolę nad znanymi budynkami. Przy okazji promocji filmu „Captain America: Civil War”, Robert Downey Jr poleciał do Paryża, by nagrać krótkie wideo. W nim, aktor wcielił się w swoją filmową postać i zmienił oświetlenie Wieży Eiffla, w taki sposób, by przypominało kolorystykę stroju Iron Mana:

Premiera „Avengers: Infinity War” odbędzie się już za kilka dni i na szczęście fani wciąż nie wiedzą wiele na temat nadchodzącego hitu Marvel Studios. Ostatnio największą zagadką okazała się postać Petera Dinklage'a. Do tej pory nie wiadomo, czy aktor znany z „Gry o Tron” wcieli się w kowala Eitriego, odpowiedzialnego za wykucie nowej broni Thora, który pożegnał się z Mjolnirem w zeszłorocznym „Thorze: Ragnaroku”, czy też może w Corvusa Glaive'a, jednego z członków The Black Order, czyli gwardii przybocznej Thanosa. 

O tym wszystkim przekonamy się już 25 kwietnia 2018 roku, bo właśnie wtedy rozpoczynają się przedpremierowe pokazy „Avengers: Infinity War”.

Kamil Kacperski
Tagi: Avengers Avengers: Infinity War