Awantura w teleturnieju. Uczestnik wpadł w szał i zdemolował studio [WIDEO]

23.02.2021 12:41
Wpadka w teleturnieju. Uczestnik wpadł w szał i zdemolował studio Fot. Shutterstock

Niecodzienna wpadka na planie teleturnieju. Uczestnik, który spóźnił się z odpowiedzią, wpadł w szał i zdemolował studio telewizyjne. Zobacz wideo!

Do nietypowej sytuacji doszło na planie turnieju "Gettu betur", który emitowany jest w Islandii. Jeden z uczestników, gdy rozgrywka poszła nie po jego myśli, zaczął demolować studio.

Awantura na planie teleturnieju

"Gettu betur" to islandzki teleturniej, w którym dwie drużyny odpowiadają na pytania. Uczestniczy to uczniowie szkół średnich lub wyższych. W czasie rozgrywek liczy się nie tylko wiedza, ale i szybkość zgłaszania się do odpowiedzi. Bardzo popularny format emitowany jest w telewizji publicznej od 1986 roku.

Polecamy

W ostatnim odcinku doszło do niecodziennej sytuacji, a fragment teleturnieju stał się hitem. Uczestnik wpadł na wizji w szał i zdemolował studio telewizyjne.

Jeden z graczy wyraźnie znał poprawną odpowiedź. Jeszcze przed ukończeniem zadawania pytania przez prowadzącą wcisnął przycisk zgłoszeniowy, by udzielić odpowiedzi. Gracz z drużyny przeciwnej spóźnił się w związku z tym minimalnie z odpowiedzią.

Student, któremu nie udało się udzielić odpowiedzi dostał furii. Cisnął o podłogę specjalnym przyciskiem do zgłaszania odpowiedzi i wywrócił swój pulpit. Następnie rzucił w stronę uczestników szklankę z wodą. To był jednak tylko początek telewizyjnego "występu" niezrównoważonego mężczyzny. Dalsza część odbyła się poza kamerami.

Młody mężczyzna wybiegł za kulisy, gdzie kontynuował demolowanie. Jego wrzaski i huk przewracanych przedmiotów było wyraźnie słychać w studio. Zachowanie uczestnika przeraziło prowadzącą programu Kristjanę Arnarsdóttir. Kobieta zdołała jednak opanować emocje i mimo hałasów dochodzących zza kulis, usiłowała dalej prowadzić rozgrywkę.

Zobacz również: Pytanie w "Milionerach" o polski skandal. Wygralibyście 125 tys. złotych?

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.