BDSM: Big Drunk Satanic Massacre. Pomóż Szatanowi uczynić Piekło znowu wielkim

Michał Tomaszkiewicz
09.10.2019 13:10
BDSM: Big Drunk Satanic Massacre. Pomóż Szatanowi uczynić Piekło znowu wielkim Fot. materiały prasowe Big Way Games

Piekło nie jest już tym samym przytulnym miejscem kaźni dla grzeszników, co kiedyś. Czeluść padła ofiarą inwazji ludzi, którzy sprowadzili zagładę na dobrą zabawę. Ta sytuacja nie może trwać wiecznie, do akcji wkracza więc Lou. Od graczy zależy, czy jego misja się powiedzie.

Gier o piekle było już całkiem sporo. W BDSM: Big Drunk Satanic Massacre możecie spodziewać się nawiązań do wielu z nich, gdyż autorzy pozwolili sobie na zabawę z konwencji, co widać już na pierwszym plakacie. Picie do logo Dooma powinno ujść im na sucho, gdyż reklamują swoją grę jako satyrę, co pozwala sięgnąć twórczo po cudzą własność intelektualną.

Gościnnych występów ma być całkiem sporo, co można zobaczyć oglądając wprowadzający w historię zwiastun. Jeśli zdobyliście maksymalny poziom grając nekromantą, uważajcie – wideo może ranić uczucia.

Twórcy obiecują ostrą jazdę bez trzymanki i zabawę mocno osadzoną we współczesnej popkulturze. Na warsztat wzięto bowiem nie tylko gry, lecz także filmy. Wygląda na to, że Cyberpunk 2077 nie jest jedyną grą, w której wystąpi Keanu Reeves, chociaż o roli w BDSM może nawet jeszcze nie wiedzieć.

Przeczytaj także

Big Drunk Satanic Massacre ma sprawiać, że na brutalność prowadzonego bohatera będziemy patrzyć z uśmiechem:

BDSM to pierwsze satyryczne RPG akcji, w którym grasz Lou, samym synem Szatana! Nachlaj się, zniszcz zdrajców, uratuj piekło i ocal seksowną diablicę ze szponów złych ludzi i megakorporacji!

bdsm_masakra_01 Fot. foto: materiały prasowe Big Way Games

BDSM: Big Drunk Satanic Massacre – picie i masakrowanie w imieniu Piekła

BDSM to strzelanka, w której prowadzony przez nas Lou będzie wspinał się na szczyty swoich umiejętności podczas eksmitowania intruzów z piekła.

Stojące za grą studio Big Way Games udostępniło zwiastun premierowy, pokazujący jak wygląda rozgrywka w finalnej wersji BDSM.

Big Drunk Satanic Massacre kierowana jest do odbiorców dojrzałych i niedojrzałych zarazem. Grę BDSM docenią przede wszystkim miłośnicy dość specyficznego humoru.

Premiera BDSM: Big Drunk Satanic Massacre zaplanowana jest na 10 października 2019. Gra ukaże się na komputery PC oraz konsole PlayStation 4 i Nintendo Switch.

Zobacz także: Afterparty – gra, w której trzeba przepić szatana, żeby wydostać się z piekła 

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.