Pogoda
19.06.2017 12:46

BMW M4 GTS nie dla teściowej

Pamiętacie śmieszną reklamę BMW M4, w której pokazali krocze rowerzysty? Niemiecki koncern motoryzacyjny poszedł o krok dalej i tym razem do filmiku promocyjnego zaangażował teściową.

BMW M4 GTS nie dla teściowej
foto: kadr z wideo

Teściowe są bohaterkami nie jednego dowcipu. Skarżą się na nie wszystkie wybranki ukochanego syna lub córeczki. Ludzie odpowiedzialni za marketing w koncernie produkującym BMW również musieli mieć do czynienia z najgorszym typem teściowych.

Na ich cześć stworzyli świetną reklamę z BMW M4 GTS w roli głównej. Nie jest to zwykła M-ka, a sportowa wersja zawierająca w sobie wszystko czego fani motorsportu mogą wymagać.

Filmik reklamowy pokazuje scenkę przyjazdu „ukochanej mamusi”. Na podjeździe, gdzie parkuje BMW M4 już czeka kobieta w stanie błogosławionym. Jak możemy się domyślić jest to pewnie córka siedzącej w samochodzie kobiety.

Młody chłopak będący kierowcą M-ki, szarmancko otwiera drzwi teściowej. Ta tkwi w skórzanych fotelach kubełkowych. Każdy kto choć raz miał przyjemność w takich jechać wie, że siedzi się w nich dość nisko a wysiadanie nie należy do prostych. Dodatkowo niskie osadzenie samochodu może sprawiać kłopoty przy wychodzeniu również pasażerom nie ubranym w ołówkową spódnicę czy szpilki.

Wyjście teściowej z samochodu komplikuje się, gdy kierowca proponując pomoc przy wysiadaniu nie uprzedził mamusi na czas i ta uderza głową o słupek nad drzwiami.

Nieskrywany uśmiech zięcia po całej sytuacji może nasuwać konkluzję, iż przyjazd rodzicielki swojej kobiety nie jest najprzyjemniejszą chwilą w jego życiu ;)

To już kolejna reklama niemieckiego koncernu produkującego BMW. Poprzednio specjaliści od marketingu wzięli pod lupę niskie osadzenie samochodu. Dla wielu fanów marki tzw. „gleba” może być plusem do momentu, gdy obok was stanie cyklista.

Widok jego krocza opiętego w lajkrowe spodenki nie należy do najprzyjemniejszych zwłaszcza, gdy przed maską paradują wam piękne dziewczyny wyrwane z wybiegów Victoria's Secret.

Czy kochacie swoją teściową?

Aleksandra Kopka
Tagi: BMW BMW M4 BMW M4 GTS