BOR chce, by kierowców szkoliła firma zewnętrzna. Swoje usługi zaoferowała drifterka Karolina Pilarczyk

Aleksandra Kopka
26.05.2017 10:25
BOR chce, by kierowców szkoliła firma zewnętrzna. Swoje usługi zaoferowała drifterka Karolina Pilarczyk Fot. Lukasz Kalinowski/ East News

Biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia z udziałem funkcjonariuszy Biura Ochrony Rządu nie powinnyśmy być zdziwieni, że proszą o pomoc w wyszkoleniu kierowców. Pytanie, kto się tego podejmie? Znamy już pierwszą chętną.

Jak możemy przeczytać w komunikacie prasowym Biura Ochrony Rządu zapytania ofertowe skierowane zostały do kilku specjalistycznych firm zajmujących się szkoleniem kierowców. Zakres ofertowy obejmuje podstawowe szkolenie z prowadzenia samochodów, technik jazdy oraz zachowania w sytuacjach kryzysowych tj. jazda z przebitą oponą.

bor komunikat Fot. foto: Biuro Ochrony Rządu

Znamy pierwszą osobę, która chciałaby podzielić się swoją wiedzą z funkcjonariuszami BOR-u. Mowa oczywiście o Karolinie Pilarczyk, jedynej licencjonowanej zawodniczce driftingowej w Polsce. Karolina w wywiadzie dla Pudelek.tv zaoferowała pomoc w szkoleniu agentów. 

Biorąc pod uwagę dyscyplinę motorsportu w jakiej bryluje Pilarczyk mamy pewne obawy czy oficjele są na to gotowe. Ujrzenie kolumny samochodów rządowych driftujących w centrum miasta mogłoby doprowadzić do paniki wśród innych użytkowników drogi.

Ostatnim czasem kolizje z udziałem rządowych limuzyn zdarzają się bardzo często. Najsławniejsza była ta z udziałem premier Beaty Szydło, której auto miało kolizję z czerwonym Seicento.

Aleksandra Kopka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.