Była gotowa poświęcić wnuczka, by ratować kota. Spuściła chłopca na linie z 4. piętra [WIDEO]

13.01.2020 15:48
Była gotowa poświęcić wnuczka, by ratować kota. Spuściła chłopca na linie z 4. piętra [WIDEO] Fot. kadr z wideo

Chinka wykazała się olbrzymią nieodpowiedzialnością. Kobieta naraziła życie swojego 7-letniego wnuczka, by wydostać kota z balkonu sąsiadów.

Ile bylibyście w stanie poświęcić, by ratować swojego pupila? Pochodząca z Chin kobieta naraziła życie własnego wnuczka tylko po to, by wyciągnął jej kota z balkonu sąsiadów. Całe zajście nagrali przerażeni przechodnie.

Babcia była gotowa poświęcić wnuczka, by ratować kota

Do zdarzenia doszło w Peng'an, w prowincji Syczuan. Ludziom przechodzącym wzdłuż jednego z bloków objawił się przerażający widok. Właścicielka mieszkania znajdującego się na 4. piętrze spuściła z balkonu swojego 7-letniego wnuczka. Babcia okręciła chłopca w pasie cienkim sznurkiem, a następnie własnoręcznie spuściła na balkon poniżej, na którym utknął jej kot. Całość została uwieczniona na nagraniu, które z miejsca obiegło internet.

Przeczytaj także

Powyższe wideo wywołało lawinę krytycznych komentarzy. Kobiecie zarzucano skrajną nieodpowiedzialność, przedkładanie życia kota nad własnego wnuczka oraz zwyczajną głupotę. Mogła w końcu zejść do sąsiadów i poprosić o wypuszczenie kota z ich balkonu. Kobieta w wywiadzie z lokalnymi mediami przyznała, że w trakcie wykonywania swojego misternego planu nie przyszło jej do głowy, że życie jej wnuczka może znajdować się w niebezpieczeństwie. Dopiero po obejrzeniu nagrania przyznała, że popełniła błąd i wyciągnie z niego lekcję.

Zobacz też: 7-latek połknął AirPodsy. Boi się, że ktoś się podłączy i uruchomi je w układzie trawiennym

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.