Babia Góra jak Piramida Cheopsa. Tajemniczy przypadek w Beskidach [ZDJĘCIE]

07.10.2021 13:25
Babia Góra jak Piramida Cheopsa. Tajemniczy przypadek w Beskidach [ZDJĘCIE] Fot. Albin Marciniak/East News

Niesamowite zdjęcie, na którym  Babia Góra przypomina Piramidę Cheopsa, bije rekordy popularności. Czy to dowód, że teorie spiskowe dotyczące tego miejsca są prawdziwe? Sprawdźcie!

Pokryta głazami kopuła szczytowa Babiej Góry od setek lat uznawana jest za legendarne miejsce spotkań czarownic. Tym razem miejsce, o którym krąży wiele teorii spiskowych, pokazało się z zupełnie niespotykanej perspektywy.

Polska góra jak Trójkąt Bermudzki

Babia Góra od setek lat ogromne emocje i pozostaje w centrum uwagi zarówno ufologów, jak i miłośników spiskowych teorii. Krąży o niej wiele strasznych opowieści o tajemniczych postaciach, majaczących między drzewami, błędnych ognikach i dziwnych światłach.

Polecamy

Wielu turystów twierdzi, że w pobliżu szczytu i pobliskim lesie czuli czyjąś obecność. Jakby na dowód tych opowieści pasjonat fotografii Lucjan Kos wykonał niedawno zdjęcie, którym ekscytuje się wielu internautów i miłośników gór.
Fotografia przedstawia tajemniczy trójkąt na wierzchołku góry dzięki, któremu wygląda ona jak Piramida Cheopsa.

Czym było to niepokojące zjawisko

Jak się okazuje, tajemnicze zdjęcie nie ma związku ze wszystkimi opowieściami z dreszczykiem dotyczącymi tego miejsca. Fotografia przedstawia naturalny cień, który rzuciła sama góra. Zdjęcie było zrobiona o poranku i jak wyjaśniła jedna z internautek.

Po prostu jak się jest na wschodzie słońca na Babiej i wszyscy patrzą na słońce lub na Tatry, to wystarczy obejrzeć się za siebie.

Szczyt Diablaka jest centralnym punktem Babiogórskiego Parku Narodowego i z racji swojej wysokości oferuje prawdziwie wysokogórską wspinaczkę nagrodzoną wspaniałymi widokami.

Źródło: Onet, Lucjan Kos

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.