Baby Yoda w wersji homemade trafił do sprzedaży. Jest paskudny i potwornie drogi

29.11.2019 13:19
Baby Yoda w wersji homemade trafił do sprzedaży. Jest paskudny i potwornie drogi Fot. kadr z serialu "The Mandalorian"/ Disney +

Wysyp zabawek związanych z Baby Yodą był jedynie kwestią czasu. Jedna z nich jest jednak wyjątkowo szpetna, a do tego kosmicznie droga.

Grudzień to czas Świąt Bożego Narodzenia, z którym nieodzownie wiążą się prezenty. Do tego tuż przed Gwiazdką zadebiutuje najnowsza część "Gwiezdnych wojen", a serial "The Mandalorian" bije rekordy popularności w internecie. Nic zatem dziwnego, że wybuchł istny szał wokół zabawek związanych z nowym ulubieńcem internautów - Baby Yodą. Z powodu braku licencjonowanych produktów, fani zielonego stworka wzięli sprawy w swoje ręce. Jednym z efektów tego zjawiska jest absolutnie szpetna zabawka, która do tego kosztuje niemałe pieniądze.

Baby Yoda w wersji homemade trafił do sprzedaży. Jest paskudny i potwornie drogi

Jon Favreau - twórca serialu "The Mandalorian" - wyznał, że zabawki związane z Baby Yodą nie trafiły wcześniej do sprzedaży, bo jego występ chciano zachować w ścisłej tajemnicy. Teraz, gdy uroczą buźkę stworka ujrzał cały świat, ludzie zamarzyli o posiadaniu takowego na własność. Chociażby w formie lalki, czy pluszaka. W sprzedaży pojawiły się już koszulki i etui na telefon z podobizną Małego Yody. Niektórzy postanowili również własnoręcznie wykonać zabawki przedstawiające internetowego ulubieńca. Niestety, efekt nie zawsze jest tak uroczy, jak pierwowzór, a czasem wręcz przerażający.

Przeczytaj także

Przykładem może być ten oto jegomość, który pojawił się na internetowej aukcji Etsy. Ten przypominający skrzyżowanie małpiszona z niemowlakiem pseudo-sobowtór Baby Yody został wystawiony za niespełna 600 dolarów.

Przeczytaj także

Powyższy "Baby Yoda" jest reprezentantem lalek "reborning" doll. Są to zabawki, których zadaniem jest możliwie jak najbardziej realistyczny wygląd. Cieszą się one ogromną popularnością wśród bezdzietnych małżeństw, lub rodzin opłakujących zmarłe pociechy.

Zobacz też: Psycholog ewolucyjny zbadał fenomen Baby Yody. Dlaczego tak go kochamy?

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.