Baby Yoda zdetronizowany! Kim jest nowy ulubieniec internautów?

23.12.2019 13:39
Baby Yoda zdetronizowany! Kim jest nowy ulubieniec internautów? Fot. materiały prasowe Disney Plus/ Lucasfilm/ Disney

Baby Yoda królował w sieci przez ostatnie tygodnie. Czasy jego świetności dobiegają jednak końca. Na scenę wszedł bowiem nowy gracz.

Baby Yoda zawładnął sercami i umysłami ludzi na całym świecie. Przez ostatnie tygodnie wizerunek zielonego stworka widniał niemalże wszędzie. Bohater, który zadebiutował jako Dzieciak w serialu "The Mandalorian", miał swoje pięć minut sławy, które powoli odchodzi w niepamięć. Internauci znaleźli bowiem nowy obiekt westchnień. Kim jest Babu Frik i co sprawiło, że przyćmił blask Baby Yody?

Baby Yoda zdetronizowany! Kim jest nowy ulubieniec internautów?

Gwiazda Baby Yody gaśnie za sprawą nowej postaci z uniwersum "Gwiezdnych wojen". Babu Frik pojawił się w IX epizodzie, zatytułowanym "The Rise of Skywalker", i z miejsca zapewnił sobie przychylność widzów. Ten niewielki, wąsaty stworek okazał się nie tylko uroczy (na swój sposób), ale również (a może przede wszystkim) bardzo przydatny.

Foto: materiały prasowe Lucasfilm/ Disney Fot. Foto: materiały prasowe Lucasfilm/ Disney

Zobacz też: Reżyser "Strażników Galaktyki" stwierdził, że Mały Groot "rozerwałby Baby Yodę na strzępy" 

Babu Frik to bowiem malutki spec od droidów. W zaledwie kilka minut jest w stanie zhakować system każdego droida. A te, jak wiemy, są niezwykle przydatnymi kompanami. Nie od dziś bowiem wiadomo, że gdyby nie R2-D2 i C-3PO, główni bohaterowie wielokrotnie ponieśliby sromotną porażkę. Można zatem stwierdzić, ze Babu Frik nie tylko zadbał o odpowiedni poziom słodyczy wylewającej się z ekranu, ale niejako przesądził o losach całej galaktyki

Zobacz też: To Donald Glover jest winny temu, że teraz nie kupicie pluszowego Baby Yody 

 

Natalia Nowecka
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.