Pogoda
23.12.2019 13:39

Baby Yoda zdetronizowany! Kim jest nowy ulubieniec internautów?

Baby Yoda królował w sieci przez ostatnie tygodnie. Czasy jego świetności dobiegają jednak końca. Na scenę wszedł bowiem nowy gracz.

Foto: materiały prasowe Disney Plus/ Lucasfilm/ Disney
Foto: materiały prasowe Disney Plus/ Lucasfilm/ Disney

Baby Yoda zawładnął sercami i umysłami ludzi na całym świecie. Przez ostatnie tygodnie wizerunek zielonego stworka widniał niemalże wszędzie. Bohater, który zadebiutował jako Dzieciak w serialu "The Mandalorian", miał swoje pięć minut sławy, które powoli odchodzi w niepamięć. Internauci znaleźli bowiem nowy obiekt westchnień. Kim jest Babu Frik i co sprawiło, że przyćmił blask Baby Yody?

Baby Yoda zdetronizowany! Kim jest nowy ulubieniec internautów?

Gwiazda Baby Yody gaśnie za sprawą nowej postaci z uniwersum "Gwiezdnych wojen". Babu Frik pojawił się w IX epizodzie, zatytułowanym "The Rise of Skywalker", i z miejsca zapewnił sobie przychylność widzów. Ten niewielki, wąsaty stworek okazał się nie tylko uroczy (na swój sposób), ale również (a może przede wszystkim) bardzo przydatny.

Foto: materiały prasowe Lucasfilm/ Disney

Zobacz też: Reżyser "Strażników Galaktyki" stwierdził, że Mały Groot "rozerwałby Baby Yodę na strzępy" 

Babu Frik to bowiem malutki spec od droidów. W zaledwie kilka minut jest w stanie zhakować system każdego droida. A te, jak wiemy, są niezwykle przydatnymi kompanami. Nie od dziś bowiem wiadomo, że gdyby nie R2-D2 i C-3PO, główni bohaterowie wielokrotnie ponieśliby sromotną porażkę. Można zatem stwierdzić, ze Babu Frik nie tylko zadbał o odpowiedni poziom słodyczy wylewającej się z ekranu, ale niejako przesądził o losach całej galaktyki

Zobacz też: To Donald Glover jest winny temu, że teraz nie kupicie pluszowego Baby Yody 

Kogo wolisz?

Tagi: Duperele Film Seriale Star Wars Gwiezdne wojny: Epizod IX The Mandalorian Disney Plus