Pogoda
23.08.2019 11:36

Badania odpowiedziały na odwieczne pytanie: Czy Ross i Rachel mieli przerwę?

Po przepytaniu 1865 osób znamy odpowiedź na to nurtujące pytanie.

ross rachel przyjaciele
screen z serialu Przyjaciele

Przez 10 sezonów jednego z najpopularniejszych serialów w historii fani byli podzieleni w tej sprawie. Wielu zadawało sobie pytanie: czy Ross i Rachel mieli przerwę, gdy Ross przespał się z dziewczyną z Xero w 3 sezonie?

Według postaci granej przez Jennifer Aniston nie. I seks z Chloe był zwykłą zdradą, jakiej dopuścił się Geller. Według paleontologa sprawa wyglądała zgoła inaczej i gdy podpity Ross przespał się z "gorącą laską z xero" jego związek z Rachel miał włączoną pauzę.

LEGO przyjaciele
LEGO przyjaciele
Przeczytaj także Kultowy serial dostanie własną serię klocków LEGO

Lud przemówił. Czy Rachel i Ross mieli przerwę?

Z okazji 25 rocznicy startu serialu NBC postanowiło przeprowadzić małe badania przy wykorzystaniu randkowej aplikacji Plenty of Fish.

W ramach tej aplikacji spytano 1865 osób, kto miał rację w tym sporze. Okazuje się, że aż 60% głosujących uważa, że miał ją Ross.

Co zapewne nikogo nie zdziwi więcej kobiet stoi murem za Rachel. Wśród nich 44% uważa, że Ross ją zdradził. Wśród mężczyzn te odsetek to 36%.

NBC przy okazji postanowiło się upewnić, co dla użytkowników oznacza "przerwa w związku". 38% stwierdziło, że oznacza to otwarty związek w trakcie którego ludzie muszą zdecydować co dalej. 33% twierdzi, że pary nadal są ze sobą w monogamicznych relacjach, a 29% uważa, że związek się zakończył.

A wy jak sądzicie?

Byli czy nie?

Zobacz także: Z okazji 25. rocznicy "Przyjaciele" trafią do kin. Które odcinki zostaną pokazane na wielkim ekranie?

Czy Ross i Rachel mieli przerwę?

Tagi: Duperele Przyjaciele