Badania odpowiedziały na odwieczne pytanie: Czy Ross i Rachel mieli przerwę?

23.08.2019 11:36
Badania odpowiedziały na odwieczne pytanie: Czy Ross i Rachel mieli przerwę? Fot. screen z serialu Przyjaciele

Po przepytaniu 1865 osób znamy odpowiedź na to nurtujące pytanie.

Przez 10 sezonów jednego z najpopularniejszych serialów w historii fani byli podzieleni w tej sprawie. Wielu zadawało sobie pytanie: czy Ross i Rachel mieli przerwę, gdy Ross przespał się z dziewczyną z Xero w 3 sezonie?

Według postaci granej przez Jennifer Aniston nie. I seks z Chloe był zwykłą zdradą, jakiej dopuścił się Geller. Według paleontologa sprawa wyglądała zgoła inaczej i gdy podpity Ross przespał się z "gorącą laską z xero" jego związek z Rachel miał włączoną pauzę.

Przeczytaj także

Lud przemówił. Czy Rachel i Ross mieli przerwę?

Z okazji 25 rocznicy startu serialu NBC postanowiło przeprowadzić małe badania przy wykorzystaniu randkowej aplikacji Plenty of Fish.

W ramach tej aplikacji spytano 1865 osób, kto miał rację w tym sporze. Okazuje się, że aż 60% głosujących uważa, że miał ją Ross.

Co zapewne nikogo nie zdziwi więcej kobiet stoi murem za Rachel. Wśród nich 44% uważa, że Ross ją zdradził. Wśród mężczyzn te odsetek to 36%.

NBC przy okazji postanowiło się upewnić, co dla użytkowników oznacza "przerwa w związku". 38% stwierdziło, że oznacza to otwarty związek w trakcie którego ludzie muszą zdecydować co dalej. 33% twierdzi, że pary nadal są ze sobą w monogamicznych relacjach, a 29% uważa, że związek się zakończył.

A wy jak sądzicie?

Byli czy nie?

Zobacz także: Z okazji 25. rocznicy "Przyjaciele" trafią do kin. Które odcinki zostaną pokazane na wielkim ekranie?

Kacper Peresada Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.