Bądź jak Chuck Norris w grze na Androida i iOS

Jakub Gańko
25.04.2017 15:49
Bądź jak Chuck Norris w grze na Androida i iOS Fot. kadr z wideo

Zawsze chciałeś zostać strażnikiem Teksasu? Mamy zatem coś specjalnie dla Ciebie.

Chuck Norris uchodzi za jednego z największych twardzieli kina akcji. Choć konkurencji mu nie brakuje - że wspomnimy choćby Jean-Claude'a Van Damme'a czy Arnolda Schwarzeneggera - to właśnie jego internet upodobał sobie do głównej roli niezliczonych żartów o absurdalnym wręcz kozaczeniu.

Tym razem jednak nie chodzi o otwieranie drzwi obrotowych kopniakiem z półobrotu czy zgrywanie internetu na dyskietkę. W najnowszej grze mobilnej z Chuckiem Norrisem w roli głównej chodzi o ratowanie świata. A nawet więcej - świat to w końcu za mało dla naszego bohatera.

Dlatego też jego zadaniem jest uratowanie galaktyk - nie bez powodu w liczbie mnogiej. Sama gra to zaś typowa naparzanka, w której musimy pokonać niezliczone hordy przeciwników. Arsenał broni jest spory, a na odblokowanie czeka mnóstwo żartobliwych faktów, które tak uwielbiamy. Nie mogło też oczywiście zabraknąć kopniaków z półobrotu.

Produkcja została oparta o system mikropłatności, co oznacza, że pobierzemy ją i będziemy mogli w nią grać bez żadnych opłat. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, byśmy nieco ułatwili sobie rozgrywkę, wydając w niej prawdziwe pieniądze. Gracze jednak już zwrócili uwagę, że cała koncepcja Nonstop Chuck Norris ma jeden błąd: w grze da się przegrać, a Chuck Norris przecież nie przegrywa!

Oto zwiastun produkcji z udziałem jej bohatera:

Poniżej znajdziecie galerię screenów z gry:

Nonstop Chuck Norris dostępny jest na urządzenia mobilne działające pod kontrolą systemów Android (w wersji 4.0.3 bądź nowszej) oraz iOS (w wersji 8.0 lub nowszej). Gra wymaga do zainstalowania ponad 200 MB wolnego miejsca na telefonie.

 

Jakub Gańko Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.