Pogoda
16.04.2020 11:52

Banksy został w domu i stworzył nowe dzieło w swojej łazience

Patrząc na dzieło street artysty niektórzy pewnie stwierdzą, że tak właśnie wygląda praca zdalna z domu...

Banksy
foto: Nils Jorgensen / i-Images/i-images/East News

Banksy również został w domu podczas pandemii koronawirusa. Anonimowy artysta jednak nie traci czasu i pochwalił się swoją pracą powstałą podczas kwarantanny na profilu na Instagramie. 

Banksy został w domu i stworzył nowe dzieło w swojej łazience

Wieczorem 15 kwietnia 2020 Brytyjczyk pokazał 5 zdjęć ze swojej łazienki wraz z tekstem "Moja żona nienawidzi, kiedy pracuję z domu". Na zdjęciach widzimy charakterystyczne dla Banksy'ego szczury, które spowodowały niezły bałagan w łazience - pobrudziły ścianę pastą do zębów, zmarnowały papier toaletowy, obsikały muszlę klozetową i przekręciły lustro. Jedna z nich odlicza na ścianie dni spędzone w domu, niczym więźniowie w swoich celach. 

Jak oceniasz nowe dzieło Banksy'ego?

Zobacz także: Walentynkowy mural Banksy'ego zniszczony przez wandali  

Banksy to jedno z najbardziej znanych nazwisk w street-artowym świecie. Anonimowy artysta często w swoich pracach porusza polityczne i społeczne tematy. Tuż przed walentynkami stworzył mural ukazujący dziewczynkę, która strzela z procy w niebo, gdzie znajduje się kwiatowa kompozycja przypominająca krew. Niestety grafika została zniszczona kilka dni później przez wandali, którzy napisali na muralu wulgarne słowa i ukradli część kwiatów.

Zobacz także: W Londynie odkryto mural Banksy'ego. Przez 11 lat zasłaniały go rusztowania

Tagi: Banksy