Banksy został w domu i stworzył nowe dzieło w swojej łazience

16.04.2020 11:52
Banksy został w domu i stworzył nowe dzieło w swojej łazience Fot. Nils Jorgensen / i-Images/i-images/East News

Patrząc na dzieło street artysty niektórzy pewnie stwierdzą, że tak właśnie wygląda praca zdalna z domu...

Banksy również został w domu podczas pandemii koronawirusa. Anonimowy artysta jednak nie traci czasu i pochwalił się swoją pracą powstałą podczas kwarantanny na profilu na Instagramie. 

Banksy został w domu i stworzył nowe dzieło w swojej łazience

Wieczorem 15 kwietnia 2020 Brytyjczyk pokazał 5 zdjęć ze swojej łazienki wraz z tekstem "Moja żona nienawidzi, kiedy pracuję z domu". Na zdjęciach widzimy charakterystyczne dla Banksy'ego szczury, które spowodowały niezły bałagan w łazience - pobrudziły ścianę pastą do zębów, zmarnowały papier toaletowy, obsikały muszlę klozetową i przekręciły lustro. Jedna z nich odlicza na ścianie dni spędzone w domu, niczym więźniowie w swoich celach. 

Zobacz także: Walentynkowy mural Banksy'ego zniszczony przez wandali  

Banksy to jedno z najbardziej znanych nazwisk w street-artowym świecie. Anonimowy artysta często w swoich pracach porusza polityczne i społeczne tematy. Tuż przed walentynkami stworzył mural ukazujący dziewczynkę, która strzela z procy w niebo, gdzie znajduje się kwiatowa kompozycja przypominająca krew. Niestety grafika została zniszczona kilka dni później przez wandali, którzy napisali na muralu wulgarne słowa i ukradli część kwiatów.

Zobacz także: W Londynie odkryto mural Banksy'ego. Przez 11 lat zasłaniały go rusztowania

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.