Batman: Arkham Collection i Lego Batman Trilogy za darmo w Epic Games Store

20.09.2019 12:29
Batman: Arkham Collection i Lego Batman Trilogy za darmo w Epic Games Store Fot. materiały prasowe WB

6 gier o Batmanie zupełnie za darmo. Epic Games Store tak imponującym prezentem nie kusiło jeszcze graczy. Wystarczy zalogować się do platform, żeby odebrać dwie trylogie: kierowany do dojrzałych odbiorców Batman: Arkham Collection oraz bardziej zabawowe Lego Batman Trilogy.

Nawet jeśli nie darzycie sklepu Epic sympatią i uważacie, że psuje on rynek gier, to być może przyszedł czas, żeby odłożyć na chwilę przekonania i dać się przekupić Batmanem.

Zgodnie z zapowiedziami, użytkownicy sklepu mogą liczyć na darmowe gry co tydzień. Początkowo były to pojedyncze tytuły, z czasem jednak Epic zaczął się rozpędzać i oferować w jednym rzucie po dwie gry. Po raz pierwszy jednak gracze mogą dopisać sobie do konta za darmo sześć gier za jednym zamachem.

Przeczytaj także

W Epic Games Store pojawiły się dwie trylogie przygód Batmana. Obie zdobyły sobie grono oddanych fanów.

Batman: Arkham Collection i Lego Batman Trilogy za darmo. Sześć gier do odebrania w Epic Games Store

Batman: Arkham Asylum, Batman: Arkham City i Batman: Arkham Knight uznawane są za jedne z najlepszych gier o superbohaterach. Chwalono przede wszystkim doskonałe oddanie korzystania z nadzwyczajnych umiejętności Człowieka-Nietoperza.

W pakiecie Lego Batman Trilogy znajduje się LEGO Batman: The Videogame, LEGO Batman 2: DC Super Heroes i LEGO Batman 3: Beyond Gotham. Te tytułu w teorii kierowane są do młodszych graczy, jednak i dojrzali odbiory przeżyją dzięki nim wiele miłych chwil.

Obie trylogie gier o Batmanie można przypisać za darmo do swojego konta w Epic Games Store do 26 września 2019 roku. Wtedy też będzie warto wrócić do sklepu – następnymi prezentami dla graczy będzie Metro 2033 Redux oraz Everything.

Zobacz także: WB wybrało nowego Batmana. Fani mocno podzieleni 

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.