Batushka rusza w trasę "Czarne Liturgie - Pielgrzymka Polska" [DATY, MIEJSCA, KONCERTY]

27.01.2022 19:39
Batushka rusza w trasę "Czarne Liturgie - Pielgrzymka Polska" [DATY, MIEJSCA, KONCERTY] Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Cztery wieczory, cztery liturgie, cztery miasta – podczas majowych koncertów na deskach polskich klubów pojawią się rodzime grupy Hore i Redemptor, czeska horda Inferno, szwedzki Diabolical oraz enigmatyczna Batushka.

Zespół Batushka poinformował, że  w maju rusza w trasę koncertową po Polsce. Koncerty pod nazwą "Czarne Liturgie – Pielgrzymka Polska" odbędą się w czterech polskich miastach. W roli gości wystąpią: Hore, Redemptor, Inferno (Czechy) oraz Diabolical (Szwecja).

Batushka rusza na trasę

Kontrowersyjna Batushka w ciągu ostatnich dwóch lat wydała koncertowo-streamingowy album "Черная литургия", dwie EPki "Раскол" i  "Царю небесный" oraz zamykającą tryptyk kompilację „Мария”, która jest dostępna wyłącznie podczas koncertów. Dowodzona przez wokalistę Варфоломея grupa powróciła także na sceniczne deski, czego dowodem jest ubiegłoroczna i niezwykle udana europejska trasa koncertowa "Black Liturgy" wraz z austriackim Belphegor – w trakcie tournée Batushka zagrała ponad 20 koncertów w aż 14 różnych krajach. Druga część europejskiej pielgrzymki została zaplanowana na kwiecień 2022 i będzie obejmować aż 17 występów w 10 państwach.

Polecamy

Podczas polskiej odsłony "Czarnych Liturgii" Batushka zaprezentuje oryginalne misterium w czterech miastach – to doskonała okazja, aby sprawdzić obecną formę zespołu. Muzycy zapraszają na wieczorne nieszpory i wspólne modlitwy w trakcie Polskiej Pielgrzymki.

Batushka rusza na trasę. Daty, miejsca, bilety

Majowa trasa dotrze do Krakowa, Warszaw, Gdańska oraz Wrocławia. W sprzedaży dostępna jest już I Pula biletów, które kosztują 100 PLN.
Koncerty odbędą się:

  • 12.05 Kraków – Kwadrat
  • 13.05 Warszawa – Proxima
  • 14.05 Gdańsk – Drizzly Grizlly
  • 15.05 Wrocław – Zaklęte Rewiry

Bilety są dostępne w sieciach Ticketos.pl, Ticketmaster.pl oraz na stronach batushkastore.com i store.witchinghour.pl

Info: Materiały prasowe organizatora

Zobacz również: Vader ogłosił trasę po Polsce. W jakich miastach zobaczycie "Przebudzenie Tyranów 2022"?

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.