Behemoth podjął wyzwanie #hot16Challenge2. Zobacz ostry przekaz Nergala [WIDEO 18+]

13.05.2020 21:35
hot16Challenge2 Behemoth Nergal Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Nergal i zespół Behemoth odpowiedzieli na wyzwanie #hot16Challenge. Zobacz bulwersujące nagranie!

#hot16challenge zatacza coraz szersze kręgi. Udział w nim wzięli już między innymi Dawid Podsiadło, Agnieszka ChylińskaJanusz Korwin-Mikke, Majka Jeżowska oraz prezydent Polski, Andrzej Duda. Akcja w serwisie You Tube zdominowała kartę "na czasie".

Nergal i Behemoth dołączyli do akcji #hot16Challenge2

Jak można się było tego spodziewać nominacji do #hot16Challenge2 doczekał się również zespół Behemoth, który 13 maja 2020 wykonał swoje zadanie.

Przeczytaj także

Nieco ponad trzyminutowe nagranie sygnowane nazwą "sqrWYsyny z Behemoth" pojawiło się w serwisie YouTube. Nergal w niezwykle dosadny sposób skomentował w nim bieżące wydarzenia.

Jak dotąd podczas całej edycji #hot16Challenge2 nikt nie odważył się na aż tak ostry przekaz. Poza dosadnym tekstem w klipie przewijają się symbole katolickie, ujęcia papieża Jana Pawła II i konstytucji, a sam artysta pokazuje się w maseczce z obraźliwym hasłem.

#hot16Challenge2: cel wyzwania

Druga edycja rapowanej akcji ma pomóc w walce z koronawirusem. Zbiórka "Beef z koronawirusem #hot16challenge" znajduje się na Siepomaga.pl.
Zarówno nominowani jak i fani mogą wpłacać tam pieniądze, które w całości zostaną przeznaczone na pomoc lekarzom i szpitalom w walce z koronawirusem.

Zobacz również: We francuskim dokumencie przez przypadek pokazano obraźliwe graffiti atakujące PiS? [WIDEO]

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.