Behemoth podjął wyzwanie #hot16Challenge2. Zobacz ostry przekaz Nergala [WIDEO 18+]

13.05.2020 21:35
hot16Challenge2 Behemoth Nergal Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Nergal i zespół Behemoth odpowiedzieli na wyzwanie #hot16Challenge. Zobacz bulwersujące nagranie!

#hot16challenge zatacza coraz szersze kręgi. Udział w nim wzięli już między innymi Dawid Podsiadło, Agnieszka ChylińskaJanusz Korwin-Mikke, Majka Jeżowska oraz prezydent Polski, Andrzej Duda. Akcja w serwisie You Tube zdominowała kartę "na czasie".

Nergal i Behemoth dołączyli do akcji #hot16Challenge2

Jak można się było tego spodziewać nominacji do #hot16Challenge2 doczekał się również zespół Behemoth, który 13 maja 2020 wykonał swoje zadanie.

Przeczytaj także

Nieco ponad trzyminutowe nagranie sygnowane nazwą "sqrWYsyny z Behemoth" pojawiło się w serwisie YouTube. Nergal w niezwykle dosadny sposób skomentował w nim bieżące wydarzenia.

Jak dotąd podczas całej edycji #hot16Challenge2 nikt nie odważył się na aż tak ostry przekaz. Poza dosadnym tekstem w klipie przewijają się symbole katolickie, ujęcia papieża Jana Pawła II i konstytucji, a sam artysta pokazuje się w maseczce z obraźliwym hasłem.

#hot16Challenge2: cel wyzwania

Druga edycja rapowanej akcji ma pomóc w walce z koronawirusem. Zbiórka "Beef z koronawirusem #hot16challenge" znajduje się na Siepomaga.pl.
Zarówno nominowani jak i fani mogą wpłacać tam pieniądze, które w całości zostaną przeznaczone na pomoc lekarzom i szpitalom w walce z koronawirusem.

Zobacz również: We francuskim dokumencie przez przypadek pokazano obraźliwe graffiti atakujące PiS? [WIDEO]

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.