Pogoda
29.10.2018 16:07

Bethesda pokazała beztroski świat Fallouta 76 na zwiastunie aktorskim

W postapokaliptycznym świecie jest dużo miejsca na zabawę – o ile jesteście psychopatami, u których uśmiech wywołuje strzelanie do wszystkiego, co żywe. Taką reklamą chce zachęcić do zagrania w Fallouta 76 Bethesda.

Fallout 76 zwiastun aktorski
foto: kadr z wideo

Pierwsze Fallouty były jednymi z najlepszych gier RPG swoich czasów – i to właśnie z tym gatunkiem kojarzy się wszystkim przemierzanie pustkowi, pozostałości wojnie atomowej.

Bethesda postanowiła zerwać z takim wizerunkiem postapokaliptycznej serii – wojna może się nie zmieniać, ale sposób przedstawienia jej wyników już jak najbardziej tak. Fallout 76 nie jest więc czystym RPG – to MMO, w którym nie spotkamy żadnych NPC, gdyż wszystkie postaci mają być prowadzone przez innych, nieprzewidywalnych graczy.

Twarze osób zanurzonych w świecie Fallouta 76 wyglądają według Bethesdy tak:

Fallout 76 – internetowa postapokalipsa

Tak blisko wojny, która zniszczyła świat Fallouta, jeszcze nie byliśmy – gracze wcielają się w pierwszych ocalałych, którzy wyruszają ze schronów w celu odbicia wybujale zdziczałego świata z rąk zmutowanej natury.

"

Dzień Powrotu, rok 2102. Dwadzieścia pięć lat po wybuchu bomb razem z innymi mieszkańcami krypty – wybranymi spośród najwspanialszych i najbardziej inteligentnych obywateli kraju – wychodzisz na powierzchnię wprost w objęcia postnuklearnej Ameryki. Graj w pojedynkę lub z innymi graczami, przemierzając świat, wykonując zadania, budując i pokonując największe zagrożenia pustkowi. "

Ścieżek powojennej kariery ma być dostępnych naprawdę sporo – jedną z nich jest możliwość skorzystania z Certyfikowanego Automatu Mobilnej Produkcji (C.A.M.P.), aby wybudować sobie schronienie, a nawet otworzyć sklep dla innych graczy.

Najważniejsze wydaje się być jednak poszukiwanie ukrytej gdzieś w świecie broni atomowej:

"

Ruszaj w pojedynkę lub z innymi ocalałymi, aby zdobyć dostęp do broni ostatecznej – pocisków nuklearnych. Związane z nimi zniszczenie daje również początek wysokopoziomowej strefie z rzadkimi i cennymi zasobami. Chcesz bronić potęgi atomu czy jej użyć? Wybór należy do ciebie. "

W Fallout 76 będzie można zwiedzać sześć różnych regionów Wirginii Zachodniej – w każdym z nich czyhać mają odmienne niebezpieczeństwa, inne będą także możliwe do zdobycia nagrody.

Fallout 76 trafi do sprzedaży 14 listopada 2018.

Co sądzicie o Fallout 76?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry