Beyond The Wall - gra ze świata "Gry o tron" dostępna już za darmo. Na czym polega?

27.03.2020 12:24
Beyond The Wall - gra ze świata "Gry o tron" dostępna już za darmo. Na czym polega? Fot. materiały prasowe HBO

Game of Thrones Beyond The Wall to nowa gra strategiczna z uniwersum "Gry o tron". Na czym polega i gdzie ją znajdziecie?

Tęsknicie za krainą Westeros? Nie podobał wam się sposób, w jaki rozprawiono się z armią Nocnego Króla w serialowej adaptacji "Pieśni Lodu i Ognia"? Teraz macie szansę rozegrać starcie z Białymi Wędrowcami na własną rękę. Wszystko dzięki grze Game of Thrones Beyond The Wall, która właśnie zadebiutowała.

Beyond The Wall - gra ze świata "Gry o tron" dostępna jest już za darmo

Game of Thrones Beyond The Wall jest turowym RPG-iem z elementami strategii, którego akcja rozpoczyna się 48 godzin przed wydarzeniami z serialu "Gra o tron". Naszym podstawowym zadaniem jest tutaj obrona Siedmiu Królestw przed inwazją armii umarłych, dowodzonej przez Nocnego Króla. Jest to gra licencjonowana i spotkamy w niej postacie takie jak Jon Snow, Daenerys Targaryen, Jaime Lannister czy Melisandre. Mamy też możliwość zmierzenia się z innymi graczami w trybie pvp.

Przeczytaj także

Oto oficjalny opis gry Game of Thrones Beyond The Wall:

Poprowadź Nocną Straż w oryginalnej historii ze świata "Gry o tron". Wykorzystaj moce Czardrzew by zagrać takimi postaciami jak Jon Snow, Melisandre czy Daenerys Targaryen. 48 godzin przed startem wydarzeń z serialowej "Gry o tron" Lord Dowódca Brynden Rivers, znany lepiej jako Bloodraven, wyruszył za Mur i zaginął. Teraz przyszła twoja kolej, by dowodzić Nocną Strażą. 

Przeczytaj także

Gra dostępna jest zupełnie za darmo dla użytkowników systemu iOS na smartfonach i tabletach. Użytkownicy Androida muszą poczekać jeszcze tydzień - Game of Thrones Beyond The Wall dostępna będzie dla nich od 3 kwietnia 2020 roku

Zobacz też: "Gra o tron" ciekawostki - czego jeszcze nie wiecie o serialu HBO? 

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.