Pogoda
29.07.2019 12:37

Bezdzietni milenialsi nie wejdą już do Disneylandu? "Madka" domaga się zmiany regulaminu

Nowy hit internetu! Zdenerwowana matka napisała post, w którym zażądała, by władze Disneylandu zmieniły swoją politykę. Co wzbudziło w niej taką agresję?

Disneyland
foto: EDITING PHOTO/REPORTER

Disneyland - marzenie milionów dzieci z całego świata. Nie wszyscy jednak są w stanie spełnić je w dzieciństwie a niektórzy są fanami filmów Disneya do końca życia, dlatego wśród klientów tego niezwykłego parku rozrywki bardzo często pojawiają się również dorośli. Niestety nie wszystkim podoba się jakże liberalny regulamin, pozwalający na wstęp młodym ludziom, którzy nie są już dziećmi. W sieci pojawił się wpis jednej z matek, która żąda, by zmieniono politykę dostępności Disneylandu.

"Madka" - kim jest?

Najpierw jednak kilka słów wyjaśnienia. Jeśli korzystacie z internetu, to zapewne zetknęliście się z pojęciem "madka". To kobiety, które są zazwyczaj świeżymi matkami. Fakt posiadania dziecka, zwanego często "bombelkiem" spowodował, że całkowicie straciły dla niego głowy, co w negatywny sposób odbija się na ich otoczeniu. Nie ważne czy w prawdziwym, czy cyfrowym świecie. "Madki" są przekonane o swojej wyjątkowości, dlatego przemawia przez nie roszczeniowa postawa oraz bardzo często zwyczajne chamstwo połączone z brakiem wykształcenia. Ten ostatni aspekt przejawia się głównie w charakterystycznym sposobie pisania "madek", które niezwykle aktywnie uczestniczą w życiu rozmaitych forów internetowych i facebookowych stron czy grup.

Linie lotnicze Walta Disneya
Linie lotnicze Walta Disneya
Przeczytaj także Disney będzie mieć własne linie lotnicze. Dokąd będą latać?

Disneyland tylko dla dzieci? Tego chce "madka"

Wydawać by się mogło, że "madki" to typowo polskie zjawisko. Nic bardziej mylnego. Cały świat obiegł post napisany przez kobietę, której nie spodobało się, to co zastała w Disneylandzie. Wypociny kobiety rozeszły się viralowo i trafiły jako print screen na profile wielu użytkowników mediów społecznościowych.

"

To mój nowy ulubiony post madki. To ja - millenialna szmata, która poszła sobie do Disney World, by doprowadzić dzieci do płaczu.

"Wkurzyło mnie to JAK NIE WIEM CO!!!!! kiedy widzę BEZDZIETNE PARY W DISNEYWORLD!!!! DW to RODZINNY park rozrywki!!!! Ale ci NIEDOJRZALI millenialsi WYWALAJĄ SWOJE PIENIĄDZE NA BEZUŻYTECZNE GÓWNO!!!!!! Nie mają pojęcia o ZABAWIE i RADOŚCI czerpanej przez MATKI, KTÓRE KUPUJĄ SWOIM DZIECIACZKOM SŁODYCZE I ZABAWKI!!!! NIGDY NIE DOŚWIADCZYLI WYCZERPANIA, SPOWODOWANEGO GONIENIEM 3-LATKA PO SCHODACH I ZAKŁADANIA, ŻE JESTEM ZŁĄ MATKĄ!!!! Ta pi*da w bardzo ZDZIROWATYCH szortach kupowała precel Miki i Aiden też jeden chciał, ale kolejka była bardzo długa, więc powiedziałam: później i złamałam jego biedne serduszko i płakał CHCIAŁAM KUPIĆ TEGO JE*ANEGO PRECLA OD TEGO LUMPA DZIĘKI SUKO MÓJ SYN PRZEZ CIEBIE PŁAKAŁ!!! DW jest dla DZIECI!!!!!! Ludzie bez DZIECI powinni mieć ZAKAZ WSTĘPU!!!!! Matki z dziećmi powinny móc pomijać  WSZYSTKIE KOLEJKI!!!!" NIE MACIE K*RWA POJĘCIA JAK TO JEST STAĆ W KOLEJCE PRZEZ 3 GODZINY Z NIEZNOŚNYM ZMĘCZONYM BOMBELKIEM!!!! A NIE MOGĘ MU PO PROSTU POWIEDZIEĆ ŻE CZEGOŚ NIE ZROBIMY BO TO SĄ TEŻ JEGO WAKACJE!!!!! Nienawidzę k*rwa bezdzietnych kobiet Z CAŁEGO SERCA!!!!

[Pisownia lekko poprawiona, czasem ocenzurowana i miejscami przetłumaczona zgodnie z polskimi realiami - przyp.red.] "

Trudno powiedzieć, czy post jest prawdziwy, czy może to tylko fake, który stworzono w formie żartu, szydzącego z "madek", ale jedno jest pewne. Prawo do odwiedzania Disneylandu ma każdy. Poza tym, jak ktoś słusznie wspomniał w komentarzu pod postem, Miki i Minniebezdzietną parą.

Kto powinien mieć wstęp do Disneylandu?

Zobacz też: Nie żyje Russi Taylor. Zmarła aktorka użyczająca głosu Myszce Minnie 

Tagi: Duperele Disney