Biblijny koniec świata ma nadejść już w 2021 roku. Koronawirus to dopiero początek?

07.07.2020 13:19
Biblijny koniec świata ma nadejść już w 2021 roku. Koronawirus to dopiero początek? Fot. Shuttenstock

Kenton Beshore, prezes stowarzyszenia "World Bible Society" twierdził, że zgodnie z przepowiedniami ukrytymi w tekście Biblii, koniec świata rozpocznie się w 2021. Czy jego ponura przepowiednia właśnie się spełnia?

O przepowiedniach dr F. Kentona Beshore`a pisaliśmy już w 2018 roku. Zmarły 7 czerwca 2016 badacz Biblii zapowiedział początek końca świata na 2021 rok.

Biblijny koniec świata ma nadejść już w 2021 roku. Co go poprzedzi?

F. Kenton Beshore twierdził, że apokaliptyczne manifestacje rozpoczną się w 2018 roku. Seria dziwnych zjawisk oraz katastrof będzie się stale nasilać.

Przeczytaj także

Ponowne nadejście Chrystusa poprzedzi dojście do władzy Antychrysta, liczne znaki na Słońcu, Księżycu i gwiazdach oraz masowa panika. Apokalipsa nadejdzie w 2021 roku i będzie trwała siedem lat.

Jak twierdził Amerykanin, data końca świata jest ukryta w Biblii i według jego wyliczeń oraz obserwacji, zagładę będą poprzedzać znaki, które - jak wierzą niektórzy - już się pojawiły. Wśród nich znalazły się "trąby z nieba", zjawisko, o którym informowaliśmy niejednokrotnie. Dziwne dźwięki z nieba są od kilku lat słyszalne na całym świecie, jednak mocno się nasiliły w 2020. W internecie coraz częściej pojawiają się amatorskie filmy dokumentujące to przerażające i niewyjaśnione zjawisko.

7 znaków już się wypełniło, pięć się wypełnia, a 15 wkrótce się wypełni. Czekajcie na nadejście Pana!

– powiedział przed śmiercią Beshore. (metro.co.uk)

F. Kenton Beshore twierdził, że wzrost klęsk żywiołowych na całym świecie jest dowodem na to, że koniec świata jest bliski. Rok 2020 od samego początku wydaje się być fatalny. Ziemię nawiedziły pożary w Australii, epidemia koronawirusa, kryzys, pożar w Czarnobylu, wybuch aż 6 wulkanów na raz, plaga szarańczy w Afryce i Indiach, a nieco później odnotowano kolejny wybuch wulkanu w Indonezji. Jakby tego było mało, północ Islandii nawiedzają serie silnych wstrząsów.

Koniec świata zwiastować mają również liczne znaki na Słońcu, Księżycu i gwiazdach. Rychłe nadejście Antychrysta zapowiedziała również Jeane Dixo , Stephen Hawking , Filip Fediuk spod Bystrzycy Kłodzkiej i Papież Franciszek.

Zobacz również: Pomarańczowe niebo nad Paryżem, trzęsienie ziemi w Rzymie - czy to początek końca świata?

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.