Pogoda
12.07.2018 16:37

Biedronka planuje otworzyć swój pierwszy w Polsce outlet, w którym ceny będą nawet 80% niższe

Biedronka zaprasza do swojego pierwszego Outletu, który już od 12 lipca 2018 roku będzie czynny w Poznaniu przy ul. 28 czerwca 1956 r. 390. Klienci mogą liczyć na zniżki sięgające aż 80%.

Biedronka
foto: Adam Jastrzebowski/REPORTER

Klienci znajdą tam m.in. produkty przemysłowe marek Hykker, Smukee, Hoffen, Gardenic, czyli sprzęt RTV i AGD, artykuły wyposażenia wnętrz, akcesoria do ogrodów oraz chemię gospodarczą i kosmetyki w jeszcze bardziej atrakcyjnych cenach.

Outlet sieci Biedronka to nowy format sklepu, w którym oferowane będą setki pełnowartościowych produktów przemysłowych pochodzących z poprzednich kolekcji. Przeceny będą wynosić od 30% do nawet 80%, a lokalizacja będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 8.00 -21.00 oraz w niedziele handlowe od 9.00-20.00.

Biedronka otwiera Outlet

Na temat nowej inicjatywy wypowiedział się Jakub Klimczak, czyli Starszy Manager Sprzedaży w sieci Biedronka odpowiedzialny za sklepy w Wielkopolsce:

"

Outlet Biedronki to zupełnie nowa propozycja dla klientów zarówno indywidualnych, jak i hurtowych. W każdym tygodniu dodawane do oferty będą kolejne produkty nawiązujące tematycznie do aktualnego sezonu. Dzięki takiej formie sprzedaży niskie ceny, z których znana jest Biedronka, będą jeszcze bardziej atrakcyjne. "

Wśród aktualnych promocji znalazły się produkty takie jak: zestaw gamingowy master FX Hykker (składający się m.in. z klawiatury i myszy optycznej) w cenie 24,99 zł za zestaw (50% taniej), wyciskarka wolnoobrotowa do soków w cenie 149 zł za sztukę (25% taniej), a także mop obrotowy z wiadrem w cenie 19,99 zł za zestaw (50% taniej). Znajdzie się coś również dla fanów majsterkowania, ponieważ w outlecie będą dostępne narzędzia, a także szeroka gama produktów gospodarstwa domowego w wyjątkowo niskich cenach. Promocyjna oferta produktów obowiązuje wyłącznie w Outlecie sieci Biedronka w Poznaniu.

Aktualną ofertę outletu Biedronki znajdziecie w gazetkach rozdawanych na terenie Poznania, a także na oficjalnej stronie sklepu www.biedronka.pl. Skorzystacie z usług outletu?

Kamil Kacperski
Tagi: Duperele