Pogoda
09.04.2020 12:17

Biedronka wprowadziła zakupy przez internet. Dostawa do domu w ciągu godziny

1000 artykułów z asortymentu Biedronki można zamówić z dostawą do domu w aplikacji Glovo. Kupować można produkty spożywcze, kosmetyki oraz towary dla dzieci.

sklep Biedronki

Wprowadzone 1 kwietnia 2020 dalsze ograniczenia dotyczące funkcjonowania sklepów dały się wszystkim mocno we znaki. Rząd zdecydował, że do placówki może wejść trzy razy więcej osób, niż znajduje się w niej kas.

W rezultacie przed najpopularniejszymi sieciami ustawiają się długie kolejki, w których spędzić trzeba nierzadko więcej czasu, niż faktycznie robi się zakupy po wejściu do sklepu. Biedronka i Lidl, chcąc ułatwić życie klientom, przed Wielkanocą czynne są w wielu lokalizacjach 24 godziny na dobę.

Biedronka
Biedronka
Przeczytaj także Biedronki będą czynne 24 godziny na dobę. Sieć reaguje na ograniczenia w liczbie wpuszczanych klientów

Biedronka poinformowała właśnie o wprowadzeniu kolejnego ułatwienia: w 10 polskich miastach zakupy można zamówić online z dostawą wprost do domu.

Biedronka wprowadza zakupy z dostawą do domu. 1000 produktów do zamówienia w aplikacji Glovo

Nowość wprowadzana jest początkowo w największych polskich miastach:

"

Zakupy można zamawiać z bezpośrednią dostawą do domu w 10 miastach: Warszawie, Łodzi, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Gdyni i Sopocie, obsługiwanych przez ponad 100 sklepów sieci Biedronka. Płatności można dokonać przez aplikację Glovo, a klienci mogą wybierać spośród około 1000 produktów. "

Jak podkreśla Biedronka, w Glovo można kupić 1000 najczęściej wybieranych przez klientów produktów. Oferowane są one w dokładnie takiej samej cenie, jak w fizycznych sklepach, obowiązują też prowadzone przez sklep promocje.

Zamówienie ma trafiać do klienta w ciągu godziny, opłata za jego zrealizowanie to 9,99 zł.

biedronka_glovo_02
"

Zamówione przez klientów produkty są starannie dobierane przez ekspertów sieci, gwarantujących jakość i znajomość asortymentu. Zakupy będą dostarczane przez kurierów Glovo w ciągu godziny od dokonania zamówienia w sposób umożliwiający brak kontaktu osobistego. Cena jednorazowej dostawy oferowanej przez Glovo należy do najniższych na rynku w relacji do typowego koszyka zakupowego sieci Biedronka i wynosi 9,99 zł. Nie ma konkretnych limitów wagowych, jednak waga zakupów nie powinna przekraczać fizycznych możliwości dostawcy. "

Zamówienia przyjmowane są w godzinach od 10 do 22.30. Dostępność usługi zależy od lokalizacji dostawców w poszczególnych dzielnicach miast, Biedronka obiecuje jednak, że większość dostaw będzie realizowana w czasie krótszym niż godzina.

Zobacz także: Biedronka ogranicza działanie sklepów. Dezynfekcja wchodzących klientów

Skorzystacie?

Tagi: Newsy koronawirus