Biedronka wydłuża godziny pracy do 2 w nocy. Oferta obejmuje 1200 sklepów
23.10.2020 15:06
Biedronka wydłuża godziny pracy do 2 w nocy. Oferta obejmuje 1200 sklepów Fot. Stanislaw Bielski/REPORTER/East News

Sieć Biedronka zgodnie z zapowiedziami konsekwentnie powiększa zasięg działania Akcji 24. W trosce o klientów już w piątek, 23 października, sieć zamierza wydłużyć godziny pracy kolejnych sklepów.

Sieć sklepów Biedronka chce pozwolić kupującym na przygotowania do weekendu w dogodnej dla siebie porze, a tym samym rozłożyć ruch w sklepach na dłuższy czas i zadbać o bezpieczeństwo.

Sklepy Biedronka będą otwarte do 2:00 w nocy

Jak czytamy w oficjalnym oświadczeniu sieci sklepów Biedronka, już 23 października 2020 roku ponad 1200 placówek będzie czekać na klientów aż do 2:00 w nocy. Co więcej, liczba sklepów, które już teraz czynne są całodobowo, przekroczy 600. Oznacza to, że łącznie ponad 2700 placówek sieci będzie w piątek funkcjonować w wydłużonych godzinach pracy, co najmniej do 23:30 lub dłużej.

Przeczytaj także

Na temat inicjatywy wypowiedział się dyrektor operacyjny sieci Biedronka Paweł Stolecki:

Otrzymujemy pozytywne informacje zwrotne od klientów, że Akcja24 jest potrzebna. Dlatego konsekwentnie, zgodnie z zapowiedziami, wszędzie, gdzie to możliwe, pracujemy nad tym, by nasze sklepy mogły jak najbardziej komfortowo obsłużyć klientów dzięki dłuższym godzinom otwarcia. To nasza tradycja w Akcji24, że dla klientów po 22:00 przygotowaliśmy również dodatkową ofertę promocyjną.

Przeczytaj także

Jak podaje sklep, klienci, którzy posiadają kartę Moja Biedronka, decydując się na zakupy powyżej 99 zł od godziny 22:00 w piątek do 6:00 rano w sobotę będą mogli otrzymać specjalny voucher o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości co najmniej 99 zł w poniedziałek 26.10.

Szczegółowe informacje nt. zasad promocji oraz lista sklepów znajdują się na oficjalnie stronie Biedronki.

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.