Bill Murray aplikował do pracy w azjatyckiej restauracji w Atlancie i... został zatrudniony

31.10.2019 10:09
Bill Murray aplikował do pracy w azjatyckiej restauracji w Atlancie i... został zatrudniony Fot. . Bill Murray Gives Wes Anderson An ‘Automatic Yes’ When He Calls His 1-800 Number | Sunday TODAY/YouTube

Bill Murray porzuci aktorstwo na rzecz pracy na kuchni? Na to wygląda! Chińska restauracja w Atlancie zatrudniła Murraya po tym, jak ten złożył swoje CV.

Bill Murray uwielbia zaskakiwać. Jeszcze w połowie października pisaliśmy o tym, jak aktor zaspał na konferencję prasową, która w całości była mu poświęcona. Była wstępem przed wydarzeniem w Rzymie, na którym Murray miał odebrać nagrodę specjalną. Jednak okazało się, że poprzedniej nocy aktor trochę zabalował i rano wolał sobie pospać. Tym razem Bill zaskoczył wszystkich informacją, że aplikował do restauracji azjatyckiej w Atlancie. To naprawdę zabawne, bo wkrótce okazało się, że knajpa zatrudniła aktora.

Bill Murray aplikował do pracy w azjatyckiej restauracji w Atlancie i... został zatrudniony

W rozmowie z Amy Schumer, która prowadzi podcast, aktor zdradził, że zaaplikował do pracy w restauracji, która została zlokalizowana na lotnisku w Atlancie, w terminalu A:

Zaaplikowałem do P.F. Chang na lotnisku w Atlancie, bo uważam, że to jedno z najlepszych miejsc. Zdaje się, że pracownicy dobrze spędzają tam czas.

Przeczytaj także

Kiedy media obiegła informacja o tym, że aktor zaaplikował do pracy w P.F. Chang, na oficjalnym profilu restauracji na Twitterze pojawił się komentarz:

Bill, zatrudniamy Cię! Od kiedy możesz zacząć?

Tana Davila, która jest szefem marketingu azjatyckiej knajpy, powiedziała USA TODAY, że firma nie znalazła jeszcze aplikacji Murraya, ale zdecydowała się zaproponować mu stanowisko szefa kuchni. P.F. Chans to sieć restauracji a Stanach Zjednoczonych.

Zobacz także: Czy Bill Murray wystąpi w nowych "Pogromcach duchów"?

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.