Pogoda
22.11.2018 17:42

Black Friday 2018 – Honor Play za 1099 zł

To właśnie takie okazje sprawiają, że warto interesować się Czarnym Piątkiem - Honor Play, szybki smartfon chińskiego producenta, można kupić za 1099 zł. O ile się zdąży, gdyż liczba egzemplarzy w promocji jest ograniczona. Wiemy, gdzie będzie można je znaleźć.

Black Friday 2018 Honor Play
foto: materiały prasowe

Już w swojej regularnej cenie, wynoszącej 1499 zł, Honor Play to bardzo interesujący smartfon – dzięki zastosowaniu w nim procesora Kirin 970 szybkością działania nie ustępuje modelom kosztującym nawet dwa razy drożej.

Telefon powstał z myślą o graczach – producent podkreśla, że udało mu się stworzyć system, który bardzo sprawnie podnosi w razie potrzeby sprawność układu graficznego.

"

GPU Turbo jest zintegrowaną systemowo technologią oprogramowania sprzętowego przyspieszającą przetwarzanie grafiki. Jako oficjalny światowy partner PUBG MOBILE, Honor Play zdecydowanie poprawił możliwości przetwarzania graficznego i zwiększył średnią liczbę klatek na sekundę w PUBG MOBILE do 39,46. Współczynnik zniekształceń został zredukowany do 0,21%, czyli o ponad punkt procentowy poniżej kluczowych konkurentów Honora, a żywotność baterii ma 30 minut przewagi nad innymi flagowymi urządzeniami z 4,5 godzinami płynnej rozgrywki. "

Grać można na dużym ekranie o przekątnej 6,3 cala (proporcje boków to 19,5:9) z obowiązkowym wcięciem na górze ekranu. Obraz wyświetlany jest w rozdzielczości 2340x1080 punktów.

Smartfon wyposażony jest w 4 GB RAM oraz 64 GB przestrzeni na pliki, obsługuje także funkcję Dual SIM.

Black Friday 2018 – gdzie kupić Honor Play za 1099 zł?

Honor przypomina, że cena 1099 zł jest ceną sugerowaną – może się więc okazać, że partnerzy producenta będą sprzedawać smartfon Honor Play drożej.

"

Honor Play Dual SIM 64 GB w kolorach czarnym (Midnight Black), niebieskim (Navy Blue) i lawendowym (Ultra Violet) będzie dostępny w internetowych sklepach Allegro (Oficjalny Sklep Honor), RTV Euro AGD i X-Kom – partnerów akcji - w sugerowanej cenie 1099 zł zamiast 1499 zł. Promocja będzie obowiązywała wyłącznie w dniu 23.11.2018 r., do końca trwania promocji lub do wyczerpania zapasów. Jej szczegóły dostępne są u wybranych partnerów. Liczba produktów jest ograniczona. "

Producent nie podał niestety, ile promocyjnych smartfonów przygotował – jeśli jesteście zainteresowani ofertą, być może musicie przygotować się na sceny przypominające legendarną walkę o karpia w Lidlu.

Opłaca się?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Mobile