Black Friday 2019: Apple obiecuje do 800 zł bonusu

27.11.2019 15:44
Black Friday 2019: Apple obiecuje do 800 zł bonusu Fot. materiały prasowe Apple

Czarny Piątek 2019 przynosi wiele okazji cenowych. Apple do święta wyprzedaży podchodzi zupełnie inaczej: taniej co prawda nie będzie, ale można liczyć na otrzymanie karty podarunkowej.

Produkty Apple nie są tanie. Za flagowego iPhone’a trzeba wyłożyć nawet ponad 7000 zł, a i komputery nie należą do tanich.

Fani marki zazwyczaj bez szemrania przyjmują żądane przez producenta ceny, tłumacząc to wysoką jakością produktów. Nawet najwięksi miłośnicy marki nie wytrzymali jednak w spokoju, gdy okazało się, że do wycenianego na 5000 dolarów monitora trzeba dokupić oddzielnie podstawkę za dodatkowe 1000 USD.

Przeczytaj także

W związku z Czarnym Piątkiem Apple przygotowało dla klientów niespodziankę. Obniżki co prawda nie będzie, ale część wydanych na sprzęt z logiem jabłka pieniędzy odzyska się w formie kart podarunkowych.

Czarny Piątek 2019: Dni Okazji Apple od 29 listopada do 2 grudnia 2019

Apple jest zdania, że przygotowana dla klientów promocja zostanie odebrana jako wielkie wydarzenie:

Piątkowe oferty zawrócą Ci w głowie. Odbierz kartę upominkową Apple Store wartą nawet 800 zł przy zakupie wybranych produktów w trakcie czterech Dni Okazji Apple. Od piątku do poniedziałku.

Producent nie zdradził jeszcze, zakup których produktów będzie nagradzany kartą upominkową, ani jaką część wartości sprzętu można będzie odzyskać. Na dokładne informacje trzeba poczekać do Czarnego Piątku.

Dla osób, które chciałyby zamówić sprzęt jako prezent Apple oferuje wykonanie okolicznościowego grawerunku oraz ozdobne zapakowanie produktu.

Masz jakieś ulubione powiedzonko? Chcesz, by Twoje urządzenie odróżniało się od innych? Zależy Ci, by prezent od Ciebie więcej znaczył? Dodaj bezpłatny grawerunek, zamawiając AirPods, iPada, iPoda touch lub Apple Pencil (2. generacji).

Korporacja zapewnia także darmową dostawę dla zamówień opiewających na co najmniej 170 zł.

Zobacz także: Fake Friday – strona z historią cen z polskich sklepów 

 

Michał Tomaszkiewicz
Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.