„Blade Runner: Revelations”, czyli nowa przygoda VR w świecie łowców androidów ma już 1. zwiastun

Natalia Hluzow
26.01.2018 17:41
„Blade Runner: Revelations”, czyli nowa przygoda VR w świecie łowców androidów ma już 1. zwiastun Fot. kadr z trailera

Fani produkcji Scotta i Villeneuve’a już niebawem będą mogli zanurzyć się w wirtualnej rzeczywistości swoich ulubionych filmów. Trailer zapowiada niezłe wrażenia.

Cyberpunkowe produkcje już dawno przestały być niszowe, jednak w ostatnim czasie stały się wyjątkowo modne. Świadczą o tym chociażby artystyczny sukces „Blade Runnera 2049” czy ogromne środki zainwestowanie w serial „Altered Carbon”. Nie wspominając już o długo zapowiadanym „Cyberpunku 2077”.

Na fali tej powstała kolejna gra spod znaku „Blade Runnera”. Tym razem jest to przygoda VR przeznaczona tylko i wyłącznie na gogle Google Daydream i Mirage Solo. Nic w tym dziwnego, bowiem deweloperzy ze studia Seismic Games stworzyli ją we współpracy z Google i Lenovo. Od 16 stycznia 2018 roku można zobaczyć oficjalny teaser tej produkcji:

Fabuła gry „Blade Runner: Revelations”

Gracz wciela się w postać łowcy androidów o imieniu Harper, który w 2023 roku w Los Angeles prowadzi śledztwo w sprawie spisku replikantów. Rozgrywka ma być bardzo rozbudowana fabularnie. Harper będzie nie tylko unieszkodliwiał wrogów, ale także zbierał ślady i analizował przebieg wydarzeń.

Premiera „Blade Runner: Revelations”

Studio Seismic Games nie podało jeszcze oficjalnej daty premiery gry, jednak ma ona trafić do sprzedaży jeszcze w pierwszym półroczu 2018 roku, a więc maksymalnie za kilka miesięcy.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.