Pogoda
24.07.2018 17:33

Blizzard promuje „Battle for Azeroth” w nowym wideo zatytułowanym „Siewcy wojny”

Blizzard w ramach promocji najnowszego dodatku „Battle for Azeroth” do „World of Warcraft” postanowił przygotować wideo poświęcone legendarnym przywódczyniom. Na pierwszy ogień idzie Jaina Proudmoore.

World of warcraft
foto: kadr z wideo

Jaina Proudmoore dokonała w życiu wielu trudnych wyborów, ale żaden z nich nie ciąży jej tak, jak decyzja, by nie interweniować, gdy jej ojciec prowadził walkę z Hordą. Wiele lat temu Jaina była przekonana, że Daelina Proudmoore'a zgubiła irracjonalna nienawiść do orków i ich sprzymierzeńców. Dziś jednak nie jest już taka pewna, że jej ojciec mylił się w swojej ocenie Hordy.

Przed premierą dodatku „World of Warcraft: Battle for Azeroth” Blizzard Entertainment prezentuje serię „Siewcy wojny” – cykl krótkich filmów animowanych poświęconych trzem legendarnym przywódczyniom ze świata Azeroth oraz rolom, jakie odegrają one w nadchodzących wydarzeniach. Tak prezentuje się pierwszy z nich:

World of Warcraft w krótkich filmach animowanych

Jaina szybko zauważa, że decyzje z przeszłości wciąż mają konsekwencje w jej przyszłości. Tego, co będzie dalej dowiemy się dopiero po zapoznaniu z główną osią fabularną „Battle of Azeroth”. Twórcy zapowiadają, że historia przedstawiona w ich produkcji spowoduje, że gracze będą kwestionowali swoje wybory:

"

Dodatek „Battle for Azeroth” wprowadza do „World of Warcraft” zupełnie nowy wymiar konfliktu między Hordą a Przymierzem. Nieważne, którą stronę konfliktu wybiorą gracze: kiedy dodatek zadebiutuje tego lata, ich lojalność wobec danej frakcji zostanie poddana poważnej próbie. "

Kiedy premiera WoW: Battle for Azeroth?

„World of Warcraft: Battle of Azeroth” trafi do sprzedaży już 14 sierpnia 2018 roku. Gra jest przeznaczona tylko na komputery osobiste, a do jej uruchomienia są potrzebne wszystkie poprzednie dodatki.

Kamil Kacperski
Tagi: Gry