Blizzard stawia graczom lody w Warszawie

Michał Tomaszkiewicz
21.08.2017 12:37
Blizzard stawia graczom lody w Warszawie Fot. kadr z wideo

Śmiałkowie, którzy pofatygują się osobiście na trasę promocyjną Cytadeli Korony Lodów Króla Lisza będą mogli sprawdzić swoją odporność na chłód konsumując „Rożka Mrozu”.

Do Warszawy zawitała ciężarówka odbywająca po Europie tournée z okazji premiery rozszerzenia do Hearthstone noszącego nazwę Rycerze Mroźnego Tronu. Celem pojazdu są targi Gamescom 2017, w międzyczasie w ramach promocji Blizzard daje możliwość posmakowania premiery graczom.

Ciężarówkę można znaleźć na terenie centrum handlowego Arkadia – na darmowy wikt i możliwość rozegrania partyjki w popularną karciankę można liczyć w godzinach 12-20.

Dla fanów Hearthstone przygotowano nie tylko poczęstunek:

Dla odwiedzających mamy rożki oraz mrożone napoje, a także darmowe Wi-Fi, dzięki któremu można rozegrać kilka partyjek w Hearthstone. Na miejscu będą również obecni cosplayerzy oraz ogromna ramka karty do Hearthstone, więc zachęcamy do fotografowania. Zdjęcia można udostępniać w mediach społecznościowych z tagiem #IceCreamCitadel, żeby zyskać szansę wygrania różnych gadżetów.

Gra karciana Blizzarda cieszy się duża popularnością na scenie e-sportowej – na całym świecie rozgrywane są turnieje z wysokimi nagrodami dla zwycięzców.

Na osiągnięcie podobnego sukcesu na nadzieję nasz rodzimy CD Projekt Red, który tworzy GWINTA – wiedźmińska grę karcianą. Pojawi się w niej sam Geralt z Rivii, przed którym stawiane będą rozmaite zadania – aby je wykonać, trzeba będzie wygrać pojedynki toczone za pomocą kart.

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.