Pogoda
13.02.2020 16:53

Bolt przygotował najlepszą akcję promocyjną na Walentynki. Po kody rabatowe i miłość do schroniska

1000 kodów rabatowych na przejazdy rozda użytkownikom z okazji Walentynek Bolt. Ukryto je w opisach zwierząt rezydujących w warszawskim Schronisku Na Paluchu – żeby je zdobyć, trzeba będzie przeczytać ich historie. Przewoźnik liczy, że dzięki temu psy i koty znajdą właścicieli, którzy obdarzą je uczuciem.

kształt serca na psiej łapie
foto: Shutterstock

Walentynki często krytykowane są jako bardziej święto komercyjne, niż faktyczna okazja do celebrowania uczuć z ukochaną osobą. Trudno się z taką opinią nie zgodzić, widząc wszechobecne promocje i sugestie, że miłość najlepiej okazuje się wręczeniem prezentu.

Bolt, konkurent kąsający Ubera, postanowił w Walentynki przeprowadzić akcję, dzięki której ktoś rzeczywiście możne znaleźć prawdziwą miłość. Akcja zaczęła się od niewinnego pytania: jaki powinien być idealny partner?

przejazd Uberem
przejazd Uberem
Przeczytaj także „Uber jeździ Boltem”. Aplikacja trollowana w polskich reklamach

W odpowiedziach najczęściej wskazywano, że lojalny, czuły, cierpliwy, wierny, oddany i kochany. Bolt wykorzystał te informacje, żeby zapowiedzieć walentynkową promocję, która może naprawdę chwycić za serce.

"

My się zgadzamy - też uważamy, że idealnym partnerem jest pies. Albo kot. I dlatego tak bardzo nas denerwuje to, że co roku do schronisk w Polsce trafia ich kilkadziesiąt tysięcy. W związku z tym w najbliższe Walentynki imiona zwierząt z jednego z warszawskich schronisk zmienimy w kody na Bolta. "

Bolt użyje w Walentynki imion zwierząt ze Schroniska Na Paluchu jako kodów rabatowych. Chce pomóc znaleźć psom i kotom kochający dom

Do rozdania jest ponad  tysiąc kodów rabatowych. Nazwa schroniska, z którym Bolt rozpoczął współpracę, trzymana jest na razie w tajemnicy. Chętni na kody dowiedzą się o nich w nocy z 13 na 14 lutego.

"

 Liczymy na to, że w poszukiwaniu wolnego kodu, ktoś z was znajdzie też nową miłość. Bo nie ma piękniejszej niż ta, którą adoptowany ze schroniska zwierzak obdarzy nowego właściciela. "

Pracownicy Bolta ostrzegają, że polujący na kody powinni przygotować sobie zapas chusteczek.

"

Polecamy się w nie zaopatrzyć, bo żeby zgarnąć kod, trzeba będzie przeczytać wzruszające i smutne historie schroniskowych psów i kotów. My już to przeszliśmy, wklepując ponad 1000 kodów do systemu, więc wiemy, czego się spodziewać. "

Bolt liczy oczywiście, że taka akcja przysporzy mu zwolenników i będzie gorącym walentynkowym tematem. Przedsiębiorstwo deklaruje jednak, że „w tej całej akcji naprawdę nie chodzi o kody, ale o miłość”.

Przewoźnik zdecydował się na współpracę ze Schroniskiem Na Paluchu - imiona wszystkich zwierząt czekających na adopcję stały się w aplikacji kodami zniżkowymi.

Historie czekających na miłość zwierzaków ze Schroniska Na Paluchu można zobaczyć na Instagramie.

Zobacz także: "Zakochany kundel" - psia gwiazda filmu została znaleziona w schronisku 

Macie kochającego zwierzaka?

Tagi: Newsy