Borderlands 3 na oficjalnym trailerze - kiedy zagramy? [WIDEO]
Marcin Czajkowski
29.03.2019 19:50
Borderlands 3 na oficjalnym trailerze - kiedy zagramy? [WIDEO] Fot. materiały prasowe

Gearbox Software pod koniec marca 2019 roku zapowiedziało oficjalnie premierę Borderlands 3. Będzie się działo!

Borderlands 3 to kolejna część dobrze przyjętej serii strzelanek z elementami RPG. Za produkcję trzeciej odsłony serii odpowiedzialne będzie studio Gearbox Software, które stworzyło dwie poprzednie iteracje cyklu.

Przeczytaj także

Borderlands - będzie trzecia odsłona serii

Pierwsza część serii Borderlands po raz pierwszy ukazała się w roku 2009. Jest to klasyczny FPS z elementami RPG. W grze zaprezentowano 4 głównych bohaterów. Każdy z nich jest nadzwyczaj charakterystyczny, obdarzony wyjątkowymi cechami wyglądu i osobowości. Przez pewien czas było również głośno o filmie inspirowanym grą, jednak projekt prawdopodobnie umarł śmiercią naturalną

Zobaczyliśmy pierwszy trailer nowej gry od Gearbox Software. Prezentuje on fragmenty rozgrywki, a także kilka podstawowych informacji o grze. Deweloper obiecał, że więcej szczegółów na jej temat poznamy już 3. kwietnia 2019 roku, a na razie zadowolić musimy się trailerem.

Borderlands 3 debiutuje po 7 latach od premiery pierwszej części i 5 lat od Borderlands: The Pre-Sequel. Według twórców, w nowej grze nie zmieni się formuła rozgrywki, w dużej mierze bazująca na kooperacji między użytkownikami. Do dyspozycji graczy zostanie oddany ogromny świat, który przemierzać będziemy mogli na pieszo, lub korzystając z jednego z dostępnych w grze pojazdów. Oczywiście, gracz stanie też przed zadaniem eliminowania wrogów - do tego celu może wykorzystać (jak twierdzą twórcy) miliony wariantów broni.

Możemy spekulować na temat platform, na jakie będzie dostępne nowe Borderlands. Raczej na pewno zobaczymy grę na PC-tach oraz PS4. Być może, również na Xbox One i Nintendo Switch.

Obok Borderlands 3 na marcowej konferencji zapowiedziane zostało też Borderlands: GOTY. Grę podziwiać można na poniższym zwiastunie.

Kwiecień będzie dla graczy bardzo dobrym miesiącem. Nie dość, że będą oni mieli szansę zagrać w nowe darmowe gry na PlayStation Plus oraz Xbox Games With Gold, to jeszcze swoją premierę ma mieć najnowsza część Mortal Kombat. Teraz, wiemy też, że i fani Borderlands mogą zacząć zacierać ręce. Więcej informacji na temat nadchodzącej gry zostanie bowiem zdradzone już 3 kwietnia.

Marcin Czajkowski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.