Pogoda
10.06.2019 15:40

Borderlands 3 na zwiastunie, Borderlands 2 z darmowym dodatkiem

Na takie wieści czekali fani serii Borderlands. Trzecia część gry doczekała się nowego zwiastuna, a do drugiej wydano specjalny, dostępny za darmo dodatek, który ma wprowadzić do historii pokazywanej w trójce.

Borderlands 3
foto: materiały prasowe

Tę grę albo się kocha, albo nienawidzi. Wobec Bordelands nie można być obojętnym, gdyż seria wyróżnia się na tle innych strzelanek wyrazistą atmosferą i specyficzną oprawą graficzną.

Już samo zetknięcie z okładką gry Borderlands 3 jest ciekawym przeżyciem. Twórcy chwalili się, że udało im się ukryć na niej nieco smaczków dla fanów. Można poszukać ich osobiście, jako że grafika została udostępniona w wysokiej rozdzielczości. Z jakiegoś powodu większość oglądających widzi Matkę Boską.

Borderlands 3
Borderlands 3
Przeczytaj także Twórcy Borderlands 3 ukryli sekrety na oficjalnej grafice okładki

Na targach E3 zaprezentowano nowy zwiastun nadchodzącego tytułu. Gearbox Software skupia się w nim na pokazaniu, jak dynamicznie prezentują się rozwałka w Borderlands 3:

Zanim gracze będą mogli zmierzyć się z nowymi przeciwnościami w trzeciej części cyklu, najpierw będą mogli wrócić do Borderlands 2 na ostatnią misję, która zarazem wprowadza do wydarzeń prezentowanych w trójce. DLC Commander Lilith & The Fight for Sanctuary Available dostępne jest tymczasowo za darmo.

Borderlands 2 - DLC Commander Lilith & The Fight for Sanctuary za darmo

Rozszerzenie Commander Lilith & The Fight for Sanctuary do Borderlands 2 można pobrać za darmo do końca 8 lipca 2019 roku. Jedynym wymogiem jest posiadanie drugiej części gry. Można go spełnić, bez wydawania fortuny, w kilka sekund.

Darmowe rozszerzenie Commander Lilith & The Fight for Sanctuary przysługuje właścicielom Borderlands 2 lub zestawu Borderlands: The Handsome Collection. Ten drugi oferowany jest obecnie za darmo dla korzystających z usługi PlayStation Plus.

Zobacz także: Znamy darmowe gry w PlayStation Plus na czerwiec 2019. Jest wielki hit! 

Akcja nowego dodatku rozgrywa się krótko po wydarzeniach pokazanych w drugiej części gry.

DLC Commander Lilith & The Fight for Sanctuary zostanie aktywowane 9 lipca 2019 roku. Na Borderlands 3 trzeba będzie poczekać do 13 września 2019 roku.

16 kwietnia 2020 roku CD Projekt RED udostępni graczom Cyberpunka 2077. Zapowiadająca się na wielki hit gra jest już dostępna w przedsprzedaży. Trzeba przyznać, że CDPR nie żałowało dodatków upychanych do pudełek z grą.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 w przedsprzedaży. Ceny, data premiery, zawartość pudełek 

Zagracie?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry