Pogoda
09.08.2019 15:01

Bottle Cap Challenge w polskim wojsku. Otworzyli butelkę czołgiem z półobrotu

Żołnierze 1. Warszawskiej Brygady Pancernej ostro ćwiczą przed defiladą „Wierni Polsce”, która odbędzie się 15 sierpnia 2019 roku w Katowicach. Umieścili w sieci filmik pokazujący, jak odkręcają nakrętkę z butelki lufą Leoparda 2A5.

Leopard 2A5 z 1. WBP w #bottlecapchallenge
foto: kadr z wideo twitter.com/1WBPanc/status/1159387869829578752

Internet kocha najróżniejsze wyzwania. Niektóre z nich są bardzo głupie, niektóre tylko trochę, większość z nich potrafi jednak wywołać chwilę radości. Czasem można liczyć nawet na podziw i dumę.

Zasady Bottle Cap Challenge są proste: trzeba otworzyć butelkę kopniakiem z półobrotu. W sieci szybko zaczęły pojawiły się nagrania pokazujące, że to niemożliwe zdawałoby się dokonanie jest jak najbardziej do osiągnięcia.

Jason Statham
Jason Statham
Przeczytaj także Wyzwanie #bottlecapchallenge hitem internetu. Mistrzostwo świata Jasona Stathama

Żołnierze z 1. Warszawskiej Brygady Pancernej pokazali, że w życiu trzeba mieć fantazję i dostęp do sprzętu pancernego. Postanowili dołączyć do #bottlecapchallange ćwicząc przed wielką defiladą w Katowicach.

Bottle Cap Challenge: Polacy otworzyli butelkę czołgiem

15 sierpnia obchodzone jest Święto Wojska Polskiego. Od kilku lat tego dnia organizowana jest defilada prezentująca sprzęt naszych sił zbrojnych. W 2019 roku, po raz pierwszy, dojdzie do niej w Katowicach.

Żołnierzom z 1. Warszawskiej Brygady Pancernej ćwiczącym przed paradą „Wierni Polsce” humory dopisują już od kilku dni. Wystarczy przeczytać, co opublikowali na Twitterze.

Jak się okazało, nie było to ostatnie słowo czołgistów. Żołnierze postanowili bowiem dołączyć do #bottlecapchallange, robiąc to w bardzo widowiskowy sposób.

Czołgiści zachęcają, żeby spróbować pobić ich wyczyn. Poprzeczka wygląda na postawioną bardzo wysoko, ale może do rywalizacji zechcą się włączyć przedstawiciele innych rodzajów sił zbrojnych.

Zobacz także: Pizza Czołgisty z dodatkiem w postaci Pudla. Promocja dla fanów World of Tanks 

Jesteście pod wrażeniem?

Tagi: Internet