Brad Pitt chciał zapłacić 120 000 dolarów za wieczór z Emilią Clarke

Natalia Hluzow
09.01.2018 16:39
Brad Pitt chciał zapłacić 120 000 dolarów za wieczór z Emilią Clarke Fot. kadr z wideo

Spokojnie, nie była to żadna niemoralna propozycja. Aktor chciał tylko obejrzeć odcinek „Gry o tron” u boku Khaleesi.

Sytuacja miała miejsce podczas dorocznej gali, na której gwiazdy Hollywood zrzeszają się, by wziąć udział w aukcji charytatywnej organizowanej przez Seana Penna na rzecz ofiar trzęsienia ziemi z Haiti. Wśród wielu różnych przedmiotów licytacji, w pewnym momencie pojawiło się wspólne oglądanie odcinka „Gry o tron” z Emilią Clarke.

Jako jeden z pierwszych poruszył się Brad Pitt, który zaoferował za tę przyjemność 80 000 dolarów, po czym sam przebił swoją ofertę o kolejne 10 000. Prowadząca krzyknęła wtedy: „Czy jest tu Król Północy?!”, ale okazało się, że Kit Harington opuścił na chwilę salę. Kiedy wrócił i zobaczył przebieg wydarzeń, zadeklarował, że dołączy do wspólnego oglądania „Gry o tron”. Po tej informacji Brad Pitt podniósł swoją tabliczkę jeszcze raz i zaoferował 120 000 dolarów. Niestety, jego oferta została przebita i możliwość obejrzenia odcinka „Gry o tron” z Emilią Clarke (i Kitem Haringtonem?) została sprzedana za 160 000 dolarów.

Fragmenty tego wydarzenia możecie zobaczyć w poniższym materiale wideo:

Brad Pitt jest podobno wielkim fanem „Gry o tron”, a w szczególności Matki Smoków. Nasuwa się więc pytanie, czy jako świeżo upieczonemu kawalerowi z odzysku faktycznie chodziło mu o wspólne oglądanie serialu czy o HBO i chill… Tak czy inaczej, zawsze może spróbować swoich sił poza licytacją i zaprosić Emilię Clarke na wspólne oglądanie 8. sezonu „Gry o tron”, który oficjalnie powróci na ekrany w 2019 roku.

brad pitt i emilia clarke Fot. foto: kadr z wideo

Co na to sama zainteresowana? Nie skomentowała wprawdzie całego zajścia, ale jej reakcję można zobaczyć w materiale nagranym przed after party Złotych Globów.

„Gra o tron” to jeden z największych hitów telewizyjnych wszech czasów i najpopularniejszy serial HBO w historii. Produkcja, która przez 7 lat od premiery zaskarbiła sobie miliony fanów na całym świecie (wśród których są też gwiazdy Hollywood), zakończy się ósmym sezonem w 2019 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.