Bruce Willis został wyrzucony z apteki. Gwiazdor nie chciał założyć maseczki [ZDJĘCIA]

13.01.2021 09:24
Bruce Willis Fot. MSBH, JOLA/Backgrid/East News

Aktor Bruce Willis naruszył zasady bezpieczeństwa podczas pandemii koronawirusa. Nie chciał założyć maseczki. Z tego powodu odmówiono mu obsługi w aptece.

W dobie pandemii koronawirusa wszystkich powinny obowiązywać te same zasady bez względu na status społeczny. Najwidoczniej Bruce Willis o tym zapomniał. Gwiazdor kina akcji odmówił założenia maseczki, więc pracownicy apteki byli zmuszeni wyrzucić go na ulicę.

Bruce Willis wyrzucony z apteki za brak maseczki

Niedługo minie rok od kiedy ogłoszono pandemię koronawirusa i wprowadzono podstawowe zasady funkcjonowania w tym wyjątkowym trybie. Jednym z fundamentów dbania o siebie i innych jest noszenie w miejscu publicznym maseczki ochronnej, która przeciwdziała rozprzestrzenianiu się COVID-19.

Polecamy

Mogłoby się wydawać, że na początku 2021 roku zakrywanie ust i nosa nie jest już zagadnieniem, o którym trzeba przypominać. Niestety najwyraźniej nie wszyscy przyswoili sobie reguły współżycia podczas epidemii. Jak podaje serwis Page Six, gwiazdor "Szklanej pułapki" wybrał się do apteki Rite-Aid w Los Angeles. Nie miał na twarzy maseczki, co spowodowało, że obsługa sklepu z lekami nie tylko nie obsłużyła aktora, ale również nakazała mu opuścić budynek. Bruce Willis został uchwycony przez fotoreporterów.

Bruce Willis bez maseczki Fot. foto: MSBH, JOLA/Backgrid/East News

Na zdjęciach wyraźnie widać, że Willis mógł spokojnie zastosować się do zaleceń obsługi apteki i kupić potrzebne leki. Miał bowiem na sobie arafatkę, za pomocą której można było zasłonić nos i usta. Według doniesień aktor opuścił przybytek po tym, jak zniecierpliwieni klienci zaczęli się denerwować.

Polecamy

To bardzo nieodpowiedzialne zachowanie Willisa, tym bardziej że aktor mieszka w epicentrum kalifornijskiego zagrożenia koronawirusem. Według portalu Cinema Blend, szpitale w Los Angeles obecnie mają 100% obłożenie, a nowych przypadków zarażonych COVID-19 jest o 20% więcej niż w pierwszym tygodniu stycznia 2021 roku. Według raportów instytucji zdrowia publicznego w całym hrabstwie doszło do 538 wybuchów epidemii w przedsiębiorstwach obsługujących klientów, w tym głównie w sklepach takich jak ten, w którym Bruce Willis chodził bez maski.

Polecamy

Internauci reagują na zachowanie Bruce'a Willisa

Oczywiście internet natychmiast zareagował na nieodpowiedzialne zachowanie aktora. Na Twitterze można znaleźć wpisy, które ironicznie podsumowują wybryk Willisa. W wielu postach pojawia się zdjęcie gwiazdora wyrzuconego z apteki z podpisem odnoszącym się do jego słynnych filmów - "Die Hard" ("Szklana pułapka") i "Death Wish" ("Życzenie śmierci").

Internauci w ten dość złośliwy sposób wyrażają swoje oburzenie postawą Willisa. 

Polecamy
Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.